صیادمنش، در نقش جوکر فوتبال اوکراین

رسانه اوکراینی به تمجید از مهاجمین ایرانی شاغل در لیگ اوکراین پرداخت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، درخشش بازیکنان ایرانی حاضر در لیگ برتر اوکراین باعث شده است تا آنها مورد توجه رسانه های این کشور قرار گیرند که یک وب سایت اوکراینی پس از پایان رقابت های نیم فصل نخست، در جمع بندی که از دیدارهای انجام شده داشته است، به تمجید از این دو ستاره ایرانی پرداخته است.


رسانه اوکراینی «footboom» در گزارشی از مسابقات لیگ برتر اوکراین در نیم فصل نخست، ضمن تمجید از شهاب زاهدی و اللهیار صیادمنش، نوشته است که هیچ کس در فوتبال اوکراین انتظار نداشت این دو مهاجم ایرانی در تیم هایشان درخشش داشته باشند ولی برخلاف باور عموم، آنها در تیم هایشان بسیار تأثیرگذار بوده اند.

این وب سایت نوشته است: «تیراندازهای ایرانی! هیچ کس انتظار درخشش آنها را در لیگ اوکراین نداشت اما مهاجمین ایرانی در خط حمله کاملا خودشان را نشان دادند و ثابت کردند بازیکنان باکیفیتی هستند.
ما در مورد شهاب زاهدی از تیم المپیک دونتسک و اللهیار صیادمنش از زوریا لوهانسک صحبت می کنیم. زاهدی تا قبل از آغاز سال نوی میلادی، با به ثمر رساندن هشت گل برای تیمش، هر چند به صورت مشترک اما عنوان بهترین گلزن نیم فصل نخست را بدست آورد.

اما صیاد منش خودش را در نقش "جوکر" از سایرین متمایز کرد. حضور کوتاه مدت او در لیگ اروپا کاملا پیروزمندانه رقم خورد چرا که او باعث شد زوریا لوهانسک بر بزرگترین رقیب خود در گروه G لیگ اروپا پیروز شود. آن تیم کسی نبود جز لسترسیتی قهرمان سابق لیگ برتر انگلیس و صیادمنش باعث شد تا زوریا این پیروزی بزرگ را جشن بگیرد.

اما شهاب زاهدی مهاجم تیم المپیک دونتسک در دیدار مقابل اف سی روخلویو موفق شد دوبار دروازه حریف را باز کند اما مدتی بعد از این بازی تست کرونای این فوتبالیست ایرانی مثبت شد و او دیدار مقابل لووف در هفته سیزدهم لیگ برتر اوکراین را از دست داد و بنابراین می توان گفت بهترین گلزن نیم فصل اوکراین، زودتر از موعد به تعطیلات رفت.»

لازم به ذکر است که صیادمنش در مجموع تاکنون ۲۹۲ دقیقه برای زوریا لوهانسک به میدان رفته و چهار بار برای تیمش موفق به گلزنی شده است هر چند یکی از گل های او به نام بازیکن دیگری ثبت شد ولی او در این مدت زمان کم درخشش خوبی در تیم جدیدش داشته است.


همچنین امروز ولادیسلاو گلزین رئیس باشگاه المپیک از جدایی شهاب زاهدی خبر داد و احتمالا این بازیکن با قیمتی حوالی یک میلیون یورو راهی یکی از تیم های دیناموکیف اوکراین و یا فرنس واروش مجارستان خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

فرار ۴۰ متری صیادمنش برای گلزنی

خواهش لژیونرها از مردم : لطفا ماسک بزنید!

 

 

تگ ها


پرسپولیس تهران شهاب زاهدی الهیار صیادمنش ترکیه فنرباغچه اوکراین فوتبال