صیادمنش: طرفداران فنرباغچه برایم پیام تبریک ارسال کردند!

مهاجم ایرانی تیم فنرباغچه گفت: دوست دارم روبروی بایرن مونیخ هم بازی کنم و شانس گلزنی ام روبروی این تیم بزرگ را هم بیازمایم ولی این به نظر سرمربی تیم برمی گردد....

به گزارش مدال، اللهیار صیادمنش که همراه با تیم فنرباغچه ترکیه در اردوی آئودی کاپ در کشور آلمان بسر می برد مقابل هرتابرلین تک گل فنرباغچه را زد و حالا خود را برای مهمترین اتفاق زندگی اش آماده می کند. او با درخشش ۹ دقیقه ای نظر همه رسانه های ترکیه را نیز به خود جلب کرد.

گفت و گو با صیاد منش را در ادامه می خوانید:

*این اولین بازی ات در این تورنمنت بود؟

- بله! در دیدار اول مقابل وولفسبورگ در لیست ۱۸ نفره روی نیمکت بودم ولی بازی به من نرسید.

* بازی با هرتا چطور بود؟

- خب ما ۰-۲ عقب بودیم که من به زمین رفتم. سرمربی مان یکسری دستورات را به من داد و رفتم داخل تا آنها را انجام بدهم. تقریبا یک دقیقه هم نشده بود که داخل شدم و از راست یک توپ برایم آمد و چون من هنوز درست یارگیری نشده بودم با یک بغل پای نسبتا محکم دروازه هرتا را باز کردم.

* اما خیلی شادی نکردی؟

- دنبال این حاشیه ها نیستم. فعلا باید سعی کنم خودم را در تیم اثبات کنم. تیم مان عقب بود و خواستم زودتر برگردم تا بازی را شروع کنیم.

* هم تیمی هایت خیلی خوشحال شدند. شاید بیشتر از تو؟

- بله! خب یک مقداری هم برای خودم خوشحال بودند که توانسته بودم برای فنرباغچه در دیدار با هرتا گلزنی کنم. هرتا تیم بزرگی است و از این بابت خیلی خوشحالم که توانستم دروازه اش را باز کنم.

* با بایرن مونیخ هم بازی دارید؟

- بله! آئودی کاپ یکی از مهمترین تورنمنت های فصلی در آلمان است که فنر باغچه در آن شرکت دارد. بازی ما با بایرن ۳۰ جولای (۸ مرداد – سه شنبه) است.

* فکر می کنی باز هم به میدان بروی؟

- دوست دارم روبروی بایرن مونیخ هم بازی کنم و شانس گلزنی ام روبروی این تیم بزرگ را هم بیازمایم ولی این به نظر سرمربی تیم برمی گردد. بعد از بازی قبل که سرمربی تیم خیلی از من صحبت کرد. بعد از آن گل هم یکی دو بار موقعیت خوب داشتم ولی یا توپ دیر به من رسید یا اصلا نرسید.

* اگر به بایرن گل بزنی شادی گل می کنی؟

- احتمالا! چون گلزنی به چنین تیمی اتفاقا فوق العاده می تواند باشد. البته بیشترین هدفم اجرای دستورات سرمربی و خواسته های اوست. باید بتوانم جایگاهم را در تیم باز کنم. چون تیم ما بازیکنان خیلی خوبی دارد که سابقه بازی برای چلسی، والنسیا و دیگر تیم های بزرگ اورپایی را دارند. رقبای جدی و سرسختی دارم و نمی توانم از مسیر اصلی ام دور شوم.

* در ترکیه هم خیلی به این گل پرداختند؟

-  به هر حال تیم های پرطرفدار اخبارشان هم بیشتر منتشر می شود. خیلی از طرفداران فنرباغچه برایم پیام تبریک ارسال کردند و امیدوارم بتوانم این روند را ادامه بدهم و در ترکیب تیم جابیفتم.

* از استقلال خبر داری؟

- بله! از طریق رسانه ها دنبال می کنم. امیدوارم تیم با قدرت لیگ را شروع کند. خبر بردهای تیم در دیدارهای دوستانه خوشحال و امیدوارم کرده است. آرزو می کنم بهترین اتفاقات برای استقلال رخ بدهد.

 

بیشتر بخوانید:

کمبود دروازه بان در استقلال/آبی ها از دروازه غافل نشوند

تگ ها


باشگاه استقلال صیادمنش فنرباغچه بایرن مونیخ هواداران فنرباغچه استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال