صیادمنش: فسخ قرارداد با فنرباغچه؟ دروغ است

وینگر ایرانی تیم فوتبال فنرباغچه ترکیه شایعه فسخ قرارداد با این تیم را تکذیب می کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، امروز یک رسانه ترکیه ای خبر از فسخ قرارداد اللهیار با صیادمنش را داد و البته در متن این خبر هیچ اشاره ای به دلیل این موضوع نشد.

انتشار این خبر از آن جهت عجیب به نظر می رسید که به گفته مسوولان وقت باشگاه استقلال مبلغ رضایت نامه این بازیکن یک میلیون یورو بوده است و البته باشگاه استقلال قرار است  از انتقال بعدی او ۲۵ درصد سهم داشته باشد.

در این بین طبیعی است که باشگاهی که چنین رقمی را صرف خرید یک بازیکن جوان کرده است حاضر نمی شود به راحتی بازیکن خود را از دست  بدهد و انتشار خبر فسخ قرارداد این بازیکن که صبح امروز اتفاق افتاد بسیار عجیب به نظر می رسد.

این خبری است که اللهیار صیادمنش در گفت و گو با ورزش سه آن را تکذیب می کند: خودم وقتی خواب بودم این خبر را چند نفر از دوستانم برایم فرستادند واقعا از انتشار آن تعجب کردم.

او در پاسخ به این سوال که آیا فسخ قراردادش درست است یا نه هم گفت: به هیچ عنوان این خبر درست نیست و فسخ قراردادی در کار نیست. نه باشگاه چیزی به من گفته است و نه من حرفی زده ام و انتشار چنین خبری به هیچ عنوان درست نیست.

وی افزود: من طبق روال قبلی سر تمرین می روم و طبیعی است اگر چنین خبری درست بود قبل از همه خودم متوجه می شدم. در حال حاضر هم آماده هستم تا در تمرین این تیم حاضر شوم.

صیادمنش در پاسخ به این سوال آیا درگیری در تمرین به وجود آمده که منجر به انتشار چنین خبری شده است: به هیچ عنوان، من آرام و سرپایین سرتمرین می روم و برمی گردم و اصلا نه اهل درگیری هستم و نه مسائل حاشیه ای و این اخبار به هیچ عنوان درست نیست.

بیشتر بخوانید:

از بازی مقابل بایرن تا دیپورت از ترکیه!

برخی تیم ها تمرینات مخفیانه گروهی دارند!

تگ ها


ترکیه فنرباغچه الهیار صیادمنش فوتبال