صیادمنش: پدیده لیگ شدن خوب است ولی همه آرزوی من نیست

صیادمنش درباره انتخابش به عنوان پدیده لیگ هجدهم گفت: خب باعث افتخار و خوشحالی‌ام است ولی این همه آرزوی من نیست...

به گزارش مدال، اللهیار صیادمنش در عرض چند ماه اتفاقات بزرگی را در زندگی فوتبالی اش تجربه کرده است. از بازی و گلزنی برای یکی از پرافتخارترین تیم‌های ایران و قاره آسیا گرفته تا انتقال به یکی از پرطرفدارترین تیم‌های ترکیه به نام فنرباغچه. پس از مدتی هم حضور در مسابقات دوستانه مقابل رئال‌مادرید، بایرن‌مونیخ و هرتابرلین را تجربه کرد. او به تازگی توانست عنوان پدیده لیگ هجدهم برتر را نیز از آن خود کند. مهاجم جوان استقلالی فنرباغچه در همین باره با خبرورزشی حرف می‌زد که بحث به دیدار استقلال و ماشین‌سازی رسید.


* از چه طریق خبر انتخاب شدنت به عنوان پدیده لیگ هجدهم را شنیدی؟
اتاقم تلویزیون دارد ولی شبکه‌های ایران را نمی‌گیرد. برای همین از طریق کانال خبرورزشی در تلگرام داشتم اخبار را دنبال می‌کردم که دیدم خبر انتخاب شدنم را گذاشت و اولین بار همان جا دیدم.


* چه حالی شدی؟
خب باعث افتخار و خوشحالی‌ام است ولی این همه آرزوی من نیست. خیلی دوست داشتم روزی این عنوان را به دست بیاورم ولی من به مدارج بالاتری در فوتبال فکر می‌کنم و دوست دارم هر بار بالاتر بروم. جا دارد  از همه مربیان، کارشناسان، خبرنگاران و بازیکنانی که به من رأی دادند تشکر کنم. از آقای زرینچه هم ممنونم که در مراسم به جای من حضور یافتند.


* بازی هفته دوم سوپرلیگ ترکیه را هم به سختی بردید؟
بله! شکر خدا وضعیت خوبی در جدول داریم. البته هنوز بازی‌های سخت باقی مانده است ولی همین که لیگ را با دو برد متوالی استارت زدیم می‌تواند برای روحیه کلی تیم خوب باشد.


* باز هم بازی نکردی؟
این نظر کادر فنی است. البته من آماده بودم ولی سرمربی ترجیح داد ترکیب برنده بازی قبل را دست نزند. بالاخره نوبت به من هم می‌رسد.


* بازی سختی بود؟
این اولین بازی بیرون خانه‌مان بود. تیم استانبول باشاک هم خیلی خوب دفاع می‌کرد. تا دقیقه ۳+۹۰ هم مساوی بودیم تا بالاخره گل زدیم و ۲- یک برنده شدیم.


* مادر و پدرت هم در ترکیه هستند؟
بله! خیلی خوشحال شدم وقتی فهمیدم می‌آیند. مدت‌ها بود مادرم را ندیده بودم. در این دو ماه پدرم یک بار دیگر به ترکیه آمده بود ولی مادرم را مدت‌ها ندیده بودم.


* آن‌ها هم بازی شنبه شب تیمت را از نزدیک دیدند؟
نه! ورود به ورزشگاه باشاک استانبول با کارت هواداری و پردردسر بود برای همین در دیدار بعدی در استادیوم فنرباغچه آن‌ها هم می‌آیند و بازی را از نزدیک می‌بینند. استادیوم‌مان در دیدار بعدی دو مهمان ویژه از مازندران دارد.


* بازی استقلال را دیدی؟
فقط ۱۰، ۱۵ دقیقه اولش را دیدم، چون باید می‌رفتم تمرین و نشد ببینم.


* تیم محبوبت باخت! فکرش را می‌کردی؟
نه! البته بعداً گزیده صحنه‌های بازی را دیدم و مشخص بود تیم هنوز هماهنگی لازم را ندارد. با این همه فکر می‌کنم استقلال باید در دیدار هفته دوم در تهران این نتیجه را جبران کند تا دل هواداران شاد شود. ان‌شاءا... از همین بازی نتایج تغییر می‌کند و استقلال در جدول بالا می‌رود.

اخبار مرتبط:

ویدیوی ویژه مدال از الهیار صیادمنش پدیده سال فوتبال ایران

پیروزی فنرباغچه برابر باشاک شهیر در روز نیمکت‌نشینی صیادمنش

 

 

 

تگ ها


الهیار صیادمنش پدیده لیگ هجدهم فنر باغچه صیادمنش فنرباغچه فوتبال