صیامی:در رقابت سختی پیروز شدم/باید عاشقانه به دوومیدانی نگاه کنیم

رئیس جدید فدراسیون دوومیدانی گفت: سه مدیرکل و یک رئیس قبلی در رقابت انتخاباتی حضور داشتند که باعث شد شاهد رقابت سختی در این زمینه باشیم....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، مجمع انتخابات رئیس چهار سال آینده فدراسیون دوومیدانی صبح امروز یکشنبه با حضور مهدی علی نژاد معاون وزیر ورزش در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد و هاشم صیامی با کسب 24 رای در دور دوم به عنوان رئیس چهار سال آینده انتخاب شد. 

صیامی پس از پیروزی در این انتخابات گفت: رقابت سختی بود چرا که حضور سه مدیر کل و یک رییس قبلی شرایط بسیار سختی را ایجاد کرده بود. با این حال انتخابات به دور دوم رفت و موفق شدم با توجه به اینکه عملکرد ما در دوره قبل قابل قبول بود به عنوان رئیس انتخاب شود. البته انتقاداتی هم به عملکرد ما وارد است. 

وی ازود: ان شاالله فضای همدلی ایجاد شود و بزرگان دوومیدانی هم کمک کنند تا وارد منافع فردی نشویم. باید عاشقانه به دوومیدانی نگاه کنیم و دلمان برای دوومیدانی بسوزد و همه دست به دست هم بدهیم تا اتفاقات خوب بیفتد.

صیامی ادامه داد: نقاط ضعفی را هم در دوره گذشته داشته ایم که در تلاشیم آن را کاهش دهیم یا به صفر برسانیم.

وی افزود: از هر کسی بتواند در فدراسیون کمک کند و مشکلی از لحاظ اداری نداشته باشد کمک می گیریم. کیهانی هم مدیر موفقی بوده است و نه تنها وی بلکه همه می توانند به دوومیدانی کمک کنند.

تگ ها


هاشم صیامی فدراسیون دوومیدانی انتخابات فدراسیونها دو و میدانی