صید سه‌گانه بیانکونری از منچستریونایتد

یوونتوس سال آینده برای به خدمت گرفتن سه بازیکن منچستریونایتد به عنوان بازیکن آزاد، اقدام خواهد کرد...

یوونتوس سال آینده برای به خدمت گرفتن سه بازیکن منچستریونایتد به عنوان بازیکن آزاد، اقدام خواهد کرد

به گزارش خبرنگار مدال، یوونتوس که همواره به صید بازیکنان آزاد و نقل و انتقالات هوشمندانه مشهور بوده است، امسال نیز موفق شد آرون رمزی و آدرین رابیو را به صورت آزاد و بدون هیچ هزینه‌ای به خدمت بگیرد.

امروز گاتزتا دلو اسپورت گزارش داد که سران یوونتوس برای تابستان آینده قصد دارند سه ستاره منچستریونایتد را که به پایان قراردادشان می‌رسند، به صورت آزاد به خدمت بگیرند. اولین نام داوید دخیا سنگربان اسپانیایی شیاطین سرخ است. او که هنوز قراردادش را با یونایتد تمدید نکرده، بارها تا آستانه جدایی از جمع شیاطین سرخ پیش رفته اما هربار به دلیلی انتقال او میسر نشده است.

دومین هدف بیانکونری، اریک بایی مدافع اهل ساحل عاج یونایتد است. او که فعلاً به دلیل مصدومیت از میادین دور است چندان در نقشه‌های سولسشر جای ندارد و با اتمام قراردادش در سال آینده، اختمال جدایی او بیشتر نیز شده است.

سومین هدف آنها کسی نیست جز نمانیا ماتیچ. هافبک سابق چلسی که با نظر مورینیو راهی اولدترافورد شد، تحت هدایت سولسشر آنچنان در ترکیب قرار نمی‌گیرد و علیرغم محبوبیت بالا در میان هواداران او نیز حاضر نشده تا قراردادش را تمدید کند و ممکن است سال آینده راهی جز جدایی از منچستریونایتد نداشته باشد.

باید دید آیا باز هم بیانکونری در راه جذب آزاد ستارگان بزرگ فوتبال دنیا، موفق خواهد بود یا این یونایتد است که موفق می‌شود تا قرارداد ستارگانش را تمدید و از جدایی آنها جلوگیری کند.

اخبار مرتبط:

بازگشت مائوریتسیو ساری به تمرینات یوونتوس

تگ ها


بیانکونری شیاطین سرخ اولدترافورد فوتبال جهان تمدید قرارداد گاتزتا دلو اسپورت اریک بابی نمانیا ماتیچ داوید دخیا منچستر یونایتد یوونتوس سری آ لیگ برتر فوتبال