ضبط کمک به تیم ملی؛ پای شستا در میان است

تیم ملی در حالی که مهیای برپایی اردو در کیش و عزیمت به بحرین می شود با مشکل مالی مواجه است و این می تواند در آستانه ی بازی های حساس بحرین مشکلاتی را برای تیم ملی ایجاد کند.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، فدراسیون فوتبال با درک این موضوع که تیم ملی برای بازی های بحرین نیاز به حمایت دارد جلسه ای را با دکتر نوبخت معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه برگزار کرد و اذعان داشت تیم ملی بازی های حساسی را پیش رو دارد و برای صعود به جام جهانی سخت به حمایت های مالی و معنوی نیازمند است که در پی این نشست مبلغ ۱۰ میلیارد تومان از سوی سازمان برنامه و بودجه به حساب وزارت ورزش و جوانان واریز شد تا این پول برای تیم ملی در مسیر صعود به جام جهانی هزینه شود. واریز پول از  سوی سازمان برنامه و بودجه به حساب فدراسیون فوتبال غیر ممکن و غیر قانونی بود و در نهایت همان طور که اشاره شد این پول به حساب یکی از وزراتخانه های دولت واریز شد تا از سوی وزارت ورزش و جوانان در اختیار فدراسیون فوتبال قرار گیرد. اما از قرار معلوم بخشی از این پول از سوی وزارت ورزش و جوانان صرف بدهی فدراسیون فوتبال به شرکت شستا خواهد شد و همین موضوع ناراحتی فدراسیون فوتبال را بهمراه داشته است. فدراسیون فوتبال می گوید می خواهد بهترین امکانات را برای تیم ملی در بحرین مهیا کند و از سویی برای پیروزی تیم ملی در ۴ بازی پیش رو پاداش تعیین کند تا بازیکنان با انگیزه در میدان حاضر شوند و در یک کلام روی همه ی پولی که سازمان برنامه و بودجه به حساب وزارت ورزش و جوانان واریز کرده حساب کرده اما وزارت ورزش تنها نزدیک به نیمی از این مبلغ را به حساب فدراسیون فوتبال واریز کرده است و می خواهد مابقی این مبلغ را برای بدهی شستا منظور کند. 

به نظر می رسد حساب فدراسیون فوتبال در آستانه ی سفر تیم ملی به بحرین به خاطر بدهی ها و هم چنین هزینه هایی که داشته خالی است و قرار است از سوی فدراسیون فوتبال این موضوع به طور رسمی به وزارت ورزش و جوانان گزارش شود تا همه ی کمک های صورت گرفته از سوی سازمان برنامه و بودجه در اختیار فدراسیون فوتبال قرار گیرد. به خصوص که به تازگی دیگر تیم های ملی به خصوص تیم های ملی بانوان شروع به فعالیت کرده اند و پیگیری برنامه های طراحی شده از سوی آنها نیاز به هزینه دارد.

تگ ها


تیم ملی ایران