ضربه ای که «دلال» ها به تیم استراماچونی زدند/ استقلال در آچمز!

مصدومیت امید اول گلزنی خط حمله استقلال زوایای دیگری از نقش دلال ها در جذب بازیکنان برای استقلال را نمایان کرد...

ضربه ای که «دلال» ها به تیم استراماچونی زدند/ استقلال در آچمز!

به گزارش مدال، تیم فوتبال استقلال که روزهای خوب و مقتدر خود در نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر و جام حذفی را پشت سر می گذارد، برای دیدار حساس با شهرخودرو که تاثیر زیادی در صدرنشینی این تیم دارد با مشکل کمبود بازیکن در خط حمله مواجه شده است.

طی هفته های گذشته زوج مهدی قائدی و شیخ دیاباته توانستند به خط حمله ای مقتدر برای آبی پوشان تبدیل شوند و هر دفاعی را به‌هم بریزند تا تیمشان به جمع مدعیان قهرمانی اضافه شوند. 

با فرا رسیدن دیدارهای حساس استقلال در لیگ برتر و البته جام حذفی که دیدار با سپاهان خواهد بود، استراماچونی بیش از هر زمان دیگری به بازیکنان اصلی اش نیاز دارد و امیدوار است با در اختیار داشتن همه آنها روند روبه جلوی تیمش را حفظ کند. 

اما در تمرین روز سه شنبه آبی پوشان اتفاقی افتاد که نگرانی های استراماچونی را موجب شد. شیخ دیاباته در برخورد با سجاد آقایی دچار مصدومیت شد تا احتمال حضور هر دو بازیکن در دیدار برابر شهرخودرو به کمترین حد ممکن برسد.

شیخ دیاباته که یک بار دیگر هم از ناحیه دنده آسیب دیده بود این بار از طرف دیگر بدنش از همین ناحیه آسیب دیده و بررسی های اولیه کادر پزشکی آبی پوشان به اینجا رسیده که وی به احتمال زیاد نمی تواند استقلال را در دیدار برابر شهرخودرو همراهی کند. از سوی دیگر سجاد آقایی هم به خاطر همین برخورد با شکافی در سر خود مواجه شده و به خاطر بخیه هایی که خورده است بعید به نظر می رسد بتواند برای دیدار با شهرخودرو به میدان برود.

حالا استقلال در خط حمله باید از مرتضی تبریزی استفاده کند که خیلی شرایط مطلوبی ندارد و بعید است بتواند در این دیدار حساس بار سنگین خط حمله استقلال را به دوش بکشد. 

مشکلی که استراماچونی با آن مواجه شده کمبود بازیکنان همطراز با مردان اصلی اش بر روی نیمکت است. او برای اینکه بتواند تیمش را با قدرت به میدان بفرستد گزینه های محدودی برای  انتخاب دارد. بازیکنانی که تاکنون سابقه بازی در استقلال و حتی لیگ برتر را نداشته اند. 

البته این مشکل تنها در خط حمله استقلال نیست و در برخی پست های دیگر هم اگر بازیکنان اصلی مصدوم شوند، استراماچونی نمی تواند مردان مطمئنی را به میدان بفرستد. دلال هایی که ابتدای فصل زمینه حضور بازیکنان مطرح و یا تمدید قرارداد آنها را فراهم کردند ، در کنار این لطف شان به باشگاه استقلال، چند بازیکن بی کیفیت را هم به تیم قالب کردند که حالا خودش را نشان می دهد. 

بازیکنانی که کیفیت فنی بالایی ندارند و از تیم های درجه دوم جذب استقلال شده اند. باید دید که استراماچونی با این اختلاف سطح بازیکنان اصلی و نیمکت نشینان تیمش چه خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

استقبال چشمگیر هواداران استقلال از بلیت فروشی دیدار با شهرخودرو

تگ ها


استقلال استراماچونی لیگ برتر جام حذفی استقلال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال