ضربه طارمی به تیم ملی

......

 

تیم کی روش بازیکن کم ندارد. از زمان حضور کی روش پیش نیامده که با مصدومیت، محرومیت یا حتی خط خوردن بازیکنی تیم ملی دچار مشکل شود.

کی روش در این سال ها توانسته به غیر از تیم اصلی یک تیم قدرتمند دیگر را هم آماده کند تادر زمان نیاز پشتیبان تیم اصلی باشد. با این حال محرومیت طارمی می تواند تیم کی روش را دچار مشکل کند. طارمی در ابتدا در تیم ملی ذخیره بود اما بعد از مدتی جایگاه خود را بدست آورد و به همراه آزمون و جهانبخش یک مثلث بسیار خطرناک را تشکیل دادند.

آزمون، مهاجم آماده تیم ملی در تیم باشگاهی اش شرایط خوبی ندارد. او ۱۲ هفته است گل نزده و در نزدیکی های بحران قرار دارد اما در تیم ملی با همکاری دو ضلع دیگر توانسته مثلثی قدرتمند و زهرآگین را تشکیل دهد. این مثلث در هفت بازی آخر در مقدماتی جام جهانی صددرصد گل های ایران را زده اند. طارمی ۳ گل  ویک پاس گل، آزمون ۴ گل و یک پاس گل و جهانبخش هم یک پاس گل را به نام خودشان ثبت کرده اند. یعنی همه گل های تیم ملی ایران.

حالا یک ضلع این مثلث تا اطلاع ثانوی محروم است و مشخص نیست که او چه زمانی و در چه شرایطی می تواند به تیم ملی برگردد و این می تواند بزرگترین معضل کی روش و همچنین سردار آزمون باشد. این که چه کسی جانشین این ضلع سوم خواهد شد و آیا به زودی به هماهنگی لازم با دو بازیکن دیگر خواهد رسید یا نه و این اتفاقات چه تاثیری در گل های این مثلث و گل های زده تیم ملی دارد در بازی های آینده مشخص خواهد شد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال