ضربه مرگبار PSG به بارسا؛ نیمار به رئال مادرید می‌رود!

رسانه‌های اسپانیایی در خبری فوری مدعی شدند که انتقال نیمار جونیور به رئال مادرید قطعی شده و این بازیکن در چند روز آینده به صورت رسمی در مادرید معرفی خواهد شد....

به گزارش مدال؛ «نیمار جونیور» ستاره برزیلی و جنجالی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن از ابتدای تابستان به سوژه داغ رسانه‌های جهان تبدیل شده است، ستاره‌ای که قصد ماندن در فرانسه را ندارد و ساز جدایی کوک کرده. اما در این بین باشگاه فرانسوی دوست ندارد او را به بارسلونا بفروشد به همین دلیل نیز ستاره خود را به چند تیم پیشنهاد داده است.

«دیاریو اسپورت» در همین رابطه مدعی شد که مسئولان باشگاه PSG، به تیم‌های منچستریونایتد، یوونتوس و البته رئال مادرید پیشنهاد داده‌اند که نیمار ستاره برزیلی این تیم را جذب کنند.

اما عجیب‌ترین خبر در این رابطه از سوی «کادنزا» منتشر شده است. این رسانه اسپانیایی مدعی شده که باشگاه‌ پاری‌سن‌ژرمن با رئال مادرید جهت انتقال نیمار به توافق قطعی رسیده و این بازیکن به زودی راهی سانتیاگوبرنابئو خواهد شد. بر اساس این خبر، انتقال نیمار به رئال به صورت قرضی و با بند خرید قطعی است که رقم آن کمتر از 200 میلیون یورو خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

نیمار علیه پاری‌سن‌ژرمن اعلان جنگ کرد

تگ ها


انتقال نیمار نیمار رئال مادرید پاری سن ژرمن اخبار نقل و انتقالات بمب نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن رئال مادرید لالیگا لوشامپیونه فرانسه فوتبال