ضربه مرگ‌بار کونته به آنچلوتی

بحران در ناپولی بالا گرفته است و حالا دریس مرتنس یکی از اسطوره‌های باشگاه هم تصمیم گرفته به اینتر رقیب ناپولی ملحق شود که در این صورت تحقق این امر، آنتونیو کونته ضربه مهلکی بر ناپولی و آنچلوتی وارد خواهد کرد....

به گزارش مدال، اوضاع در ناپولی به هیچ عنوان خوب نیست و بازیکنان با «اورلیو دی‌لورنتیس» مالک باشگاه دچار جنگی داخلی شده‌اند. حالا به نقل از «کوریره دلو اسپورت» و «گاتزتا دلو اسپورت»، ستاره کلیدی این تیم یعنی «دریس مرتنس» با مسئولان باشگاه اینتر به توافق رسیده تا در تابستان آینده با قراردادی رایگان راهی شهر میلان شود.

به نقل از این دو روزنامه بازیکن بلژیکی با اینتر به توافقات شخصی رسیده و دستمزد او در نراتزوری 6 میلیون یورو در هر فصل خواهد بود. طبق این قرارداد مهاجم بلژیکی در آینده نیز راهی خواهر خوانده چینی اینتر یعنی تیم «جیانگسو» خواهد شد.

دی‌لورینتس مدتی پیش اعتراف کرده بود تنها در صورتی قرارداد مرتنس که در این تابستان به پایان می‌‌رسد را تمدید خواهد کرد که دستمزد فعلی‌اش را کاهش دهد. مرتنس در ناپولی در 211 بازی 116 گل زده است و از گلزنان برتر تاریخ باشگاه است. جدایی او از ناپولی می‌تواند ضربه مهلکی برای «کارلو آنچلوتی» سرمربی نامدار این تیم باشد.

بیشتر بخوانید:

ناپولی ۰ - ۰ جنوا؛ توقف شاگردان کارلتو در سن‌پائولو

تگ ها


دریس مرتنس ناپولی اینتر نراتزوری کارلو آنچلوتی اورلیو دی‌لورنتیس سری آ اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات آنتونیو کونته فوتبال جهان دریس مرتنز اینتر میلان ناپولی سری آ فوتبال