ضرب‌الاجل جدید رئال مادرید برای پی اس جی

رئال مادرید یک بار دیگر به پی اس جی اولتیماتوم داد تا به پیشنهاد دوم برای کیلیان امباپه پاسخ بدهد....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید از سه شنبه گذشته به صورت جدی و رسمی برای انتقال کیلیان امباپه دست به کار شد و ابتدا پیشنهادی ۱۶۰ میلیون یورویی را ارائه داد که خیلی زود رد شد. پی اس جی مدعی بود که این رقم برای امباپه اندک است و حداقل باید با مبلغی که سال ۲۰۱۷ برای خرید او به موناکو پرداخت کردند، برابری کند(۱۸۰ میلیون یورو).

به همین منظور رئال مادرید پیشنهاد دوم خود به ارزش ۱۷۰ + ۱۰ میلیون یورو را ارائه داد و در میان تعجب، تا امروز هنوز هیچ پاسخی از باشگاه پاریسی دریافت نکرده است و به نظر می رسد موضع پی اس جی بدون تغییر مانده و همچنان قصد فروش امباپه را ندارند.

ظهر امروز اعلام شد که رئال تا یکشنبه شب را به پی اس جی برای پاسخگویی وقت داده ولی ساعتی پیش ال چیرینگیتو ادعا کرد که این مهلت تا دوشنبه ساعت ۱۸(۲۰.۳۰ به وقت تهران) به وقت محلی تمدید شده  و اگر پی اس جی پاسخی ندهد، رئال پیشنهادش را پس خواهد گرفت.

سه شنبه شب مهلت نقل و انتقالات تابستانی به اتمام خواهد رسید ولی همچنان وضعیت انتقال امباپه به رئال مبهم است. ستاره فرانسوی احتمالا فردا در فهرست ۲۳ نفره بازی با رنس قرار خواهد داشت و اگر دو باشگاه به توافق نرسند، شانس بالایی نیز برای حضور در ترکیب پی اس جی دارد.

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه رئال مادرید