ضرب‌الاجل لیون به آرسنال و بارسا: تا جمعه وقت دارید

رئیس باشگاه لیون می‌گوید آرسنال و بارسلونا برای جذب دو ستاره این تیم حسام عوار و ممفیس دیپای تنها تا روز جمعه این هفته زمان دارند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ژان میشل اولاس رئیس باشگاه فرانسوی لیون به دو باشگاه آرسنال و بارسلونا ضرب‌الاجل داد و گفت این دو باشگاه در تلاشهای خود برای جذب دو بازیکن لیون، حسام عوار و ممفیس دیپای تنها تا روز جمعه این هفته زمان دارند و بعد از آن، لیون دیگر به درخواستهای آنها توجه نخواهد کرد.

حسام عوار در طول تابستان با شایعات زیادی همراه بوده و گفته می‌شود آرسنال به شدت به دنبال جذب او است. هافبک ۲۲ساله لیون فصل گذشته در ۴۱ بازی برای تیمش ۹ گل به ثمر رسانده و به تیم منتخب فصل لیگ قهرمانان راه یافته بود.

اولاس ادعا کرد که آرسنال مایل نیست مبلغ مد نظر لیون برای عوار را بپردازد هر چند میکل آرتتا همچنان علاقه زیادی به او دارد. گفته می‌شود آرسنال خواهان جذب عوار با ۳۵ میلیون یورو است ولی لیون به کمتر از ۶۰ میلیون یورو رضایت نمی دهد.

اما رئیس لیون می‌گوید بارسلونا هم برای به خدمت گرفتن ممفیس دیپای هلندی تنها تا روز جمعه زمان دارد. رونالد کومان سرمربی جدید بارسا که پیش از این تیم هدایت تیم ملی هلند را به عهده داشته هر طور شده خواهان جذب دیپای است.

اولاس در این باره گفت: " ما روز جمعه را روز پایان نقل و انتقالات در نظر می گیریم و اگر تا روز جمعه بازیکنی از ما جدا نشود دیگر جدا نخواهد شد".

بیشتر بخوانید:

آرتتا: لیورپول نسبت به آرسنال، تیم برتر بود

اوبامیانگ: به ۲ دلیل پیشنهاد بارسلونا را رد کردم

 

 

تگ ها


لیون ممفیس دیپای فوتبال جهان لیون لوشامپیونه فرانسه فوتبال