ضرب‌الاجل نهایی به ستاره آرژانتینی

مسئولان باشگاه ناپولی با وجود اظهار نظر صریح مائورو ایکاردی و مدیربرنامه‌هایش، هنوز از جذب این ستاره آرژانتینی دست نکشیده و به نهایی شدن آن امیدوار است و به همین منظور برای این انتقال ضرب‌الاجل 48 ساعته تعیین کرد....

به گزارش مدال؛ مسئولان باشگاه ناپولی پس از جذب «هروینگ لوزانو» حالا به دنبال جذب یک مهاجم نوک برای تکمیل ترکیب تیم‌شان هستند و جالب اینکه «مائورو ایکاردی» همچنان هدف اصلی آنها است.

در همین راستا آبی‌های شهر ناپول که با «فرناندو یورنته» مهاجم اسپانیایی به توافق شخصی رسیده‌اند، قصد دارد 48 ساعت دیگر به «مائورو ایکاردی» برای تجدید نظر فرصت دهد. این در حالی‌ست که ستاره آرژانتینی و همسرش اخیراً اعلام کرده‌اند که هدف آنها تنها یوونتوس است نه هیچ باشگاه دیگری.
فراموش نکنید ایکاردی به تازگی تصاویری از عمارت در حال احداثش در میلان و حضورش کنار سایر هم‌تیمی‌هایش در جشن تولد «لائوتارو مارتینز» منتشر کرده که احتمال تداوم حضور او در اینتر را تقویت می‌کند. ضمن اینکه شب گذشته مسئولان نراتزوری اعلام کردند که پیراهن شماره 7 این تیم برای فصل آینده به ایکاردی رسیده است.

با این وجود طبق گفته «کوریره دلو اسپورت» باشگاه ناپولی همچنان به جذب ایکاردی امیدوار است و 48 ساعت به او برای تغییر نظر خود زمان داده است. بد نیست بدانید که باشگاه اینتر پیشنهاد 65 میلیون یورویی ناپولی را پذیرفته زیرا قصد فروش او به رقیب دیرینه را ندارند ولی اعتقاد دارند که یوونتوس با مهاجمشان پشت پرده به توافق رسیده و وضع کنونی ماحصل این اتفاق است.

بیشتر بخوانید:

مائورو همسرش را راضی کرد؛ ناپولی از بین گزینه‌ها حذف شد

شماره ۷ اینتر بر تن مائوریتو؛ ایکاردی می‌ماند؟

تگ ها


مائورو ایکاردی همسر مائورو ایکاردی ایکاردی ناپولی ایکاردی یوونتوس ایکاردی اینتر اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات نراتزوری بانوی پیر مائورو ایکاردی اینتر میلان ناپولی سری آ فوتبال