ضرب‌الاجل الگری به شیاطین سرخ

ماسیمیلیانو آلگری برای شیاطین سرخ ضرب‌الاجل تعیین کرد و به سران منچستریونایتد اعلام کرده تنها در صورتی سرمربی این تیم خواهد شد که ظرف چند هفته آتی به او پیشنهاد بدهند....

ماسیمیلیانو آلگری برای شیاطین سرخ ضرب‌الاجل تعیین کرد و به سران منچستریونایتد اعلام کرده تنها در صورتی سرمربی این تیم خواهد شد که ظرف چند هفته آتی به او پیشنهاد بدهند.

به گزارش مدال، با شروع ضعیف منچستریونایتد در فصل جدید، «اوله‌گونار سولسشر» تحت فشار قرار گرفته است و در صورت شکست در دیدار آینده برابر لیورپول، احتمالاً از سمت خود برکنار خواهد شد.

این در حالی‌ست که «اد وودوارد» قصد دارد «ماسیمیلیانو آلگری» را جانشین اوله کند، کسی که پس از ترک یوونتوس در تابستان با باشگاه جدیدی قرارداد همکاری امضا نکرده است.

در همین راستا «گاتزتا دلو اسپورت» مدعی شد که مکس آلگری نیز به هدایت شیاطین سرخ علاقه دارد اما از آنجا که می‌خواهد زمان کافی برای تغییر شرایط تیم داشته باشد، برای رفتن به این تیم ضرب‌العجل تعیین کرده است. او به سران باشگاه منچستریونایتد اطلاع داده که تنها در صورتی جانشین سولسشر خواهد شد که تا پیش از ماه دسامبر، سکان هدایت شیاطین سرخ به دستان او سپرده شود.

بیشتر بخوانید:

عصبانیت فرگوسن از منچستری‌ها؛ چرا این بازیکن را نخریده‌اید؟

تگ ها


منچستریونایتد شیاطین سرخ اوله گونار سولسشر ماسیمیلیانو آلگری آلگری منچستریونایتد سرمربی جدید منچستریونایتد لیگ برتر انگلیس فوتبال جهان اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال