ضرر بزرگ محرمی از حضور در تیم امید

صادق محرمی که در نیم فصل دوم لیگ شانزدهم درخشید و از روز اول حضور فعالی در تمرینات پیش فصل امسال داشت به احتمال زیاد از ترکیب اصلی تیمش دور خواهد ماند ......

صادق محرمی که در نیم فصل دوم لیگ شانزدهم درخشید و از روز اول حضور فعالی در تمرینات پیش فصل امسال داشت به احتمال زیاد از ترکیب اصلی تیمش دور خواهد ماند.

به گزارش مدال به نقل از ایران ورزشی: صادق محرمی که در نیم فصل دوم لیگ شانزدهم درخشید و از روز اول حضور فعالی در تمرینات پیش فصل امسال داشت به احتمال زیاد از ترکیب اصلی تیمش دور خواهد ماند. برانکو که امسال روی صادق محرمی جوان به عنوان مدافع راست اصلی تیمش حساب باز کرده و در بیشتر بازی های دوستانه او را در ترکیب اصلی قرار داده بود حالا قصد دارد در بازی اول از حسین ماهینی در این پست استفاده کند.

در واقع جدایی یک هفته ای محرمی از پرسپولیس و غیبت او در بازی سوپرجام باعث شد این بازیکن کاملا ضرر کند و موقعیت خوبش در ترکیب اصلی را از دست بدهد. نمایش درخشان حسین ماهینی در دفاع راست و البته بازی خوب شایان مصلح در دفاع چپ ظاهرا برانکو را مجاب کرده که با همان ارنج خط دفاعی بازی با نفت به مصاف فولاد برود. در این شرایط کار برای محرمی سخت خواهد شد چرا که اگر این ارنج جواب بدهد شاید نیمکت نشینی های این جوان گیلانی ادامه پیدا کند و کار او برای بازگشت به ترکیب اصلی سخت شود.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال