ضرر میلیاردی استقلال به دلیل تعلل منصوریان

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت- علیرضا منصوریان سرانجام تصمیم اش را برای بیرون گذاشتن یک نفر از لیست تیم اش گرفت و تصمیم او برای بیرون گذاشتن هرایر مکویان امروز به مدیر برنامه دفاع استقلال ابلاغ شد ......

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت- علیرضا منصوریان سرانجام تصمیم اش را برای بیرون گذاشتن یک نفر از لیست تیم اش گرفت و تصمیم او برای بیرون گذاشتن هرایر مکویان امروز به مدیر برنامه دفاع استقلال ابلاغ شد. اما شرایط کنار گذاشتن او برای استقلال چندان آسان نیست. مکویان هم بابت قرادادهای پیشین از استقلال طلبکار است هم و یک سال دیگر هم با این باشگاه قرارداد دارد. بنابراین استقلال اگر مکویان به تیم دیگری نرود هم باید مطالبات پیشین او را بپردازند و هم قرارداد سال آینده او را.

مکویان حالا پیشنهادی از تیم های لیگ برتری ایران ندارد در حالی که تا دو هفته قبل، مجید جلالی و پیکان منتظر بودند که ببینند استقلال او را بیروناز لیست می گذارد یا نه تا او را به خدمت بگیرند. جلالی حتی در یک مصاحبه گفته بود منتظر تعیین تکلیف مکویان است تا برای جذب او اقدام کند. در واقع اگر استقلالی ها دو هفته زودتر تصمیم می گرفتند حداقل نیازی نبود که 1میلیارد و 300میلیون تومان قرارداد امسال او را بپردازند. تعلل در تصمیم گیری مربیان استقلال اگر این باشگاه نتواند با مکویان به توافق برسد ممکن است به ضرر بیشتر از یک میلیارد تومانی مکویان منجر شود. بازیکن ارمنستانی دست بازی هم برای شکایت به فیفا دارد و می تواند خیلی زود مطالباتش را از باشگاه بخواهد و استقلال را تحت فشار بگذارد.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال