ضرر میلیونی از ناحیه کوتینیو؛ بارسا دست به دعا شد!

تبعات شکست سنگین بارسا از بایرن مونیخ همچنان ادامه دار است و در صورت قهرمانی باشگاه آلمانی، بارسا ۵ میلیون یورو نیز ضرر خواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در زمستان سال ۲۰۱۸ بود که بارسلونا بعد از مذاکرت مستمر و طولانی با باشگاه لیورپول موفق شد با هزینه ۱۲۰ + ۴۰ میلیون یورو فیلیپه کوتینیو را به خدمت بگیرد، اما دوران افت طولانی مدت و عجیب این بازیکن از همان ابتدای ورود به باشگاه بارسلونا آغاز شد.

فیلیپ کوتینیو هرگز در باشگاه جدید نتوانست دوران درخشش در لیورپول را تکرار کند و تنها یک سال و نیم بعد از انتقال به بارسلونا بود که به صورت قرضی و در تابستان گذشته راهی بایرن مونیخ شد. در طول یک فصل حضور در آلمان، مصدومیت های متوالی باعث شد فیلیپ کوتینیو قادر به تکرار روزهای خوش گذشته نباشد و در نهایت نیز بند خرید او فعال نشد و او به بارسا باز خواهد گشت.

شب گذشته در جریان بازی بایرن و بارسا در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان ستاره برزیلی بهترین فرصت را برای اثبات ارزش هایش به آبی اناری ها پیدا کرد. او در یک ربع پایانی وارد زمین شد و توانست شکست بارسا را سنگین تر کند. گران قیمت ترین بازیکن تاریخ بارسا گل های هفتم و هشتم بایرن را به ثمر رساند و البته خوشحالی هم نکرد. کوتینیو به این شکل انتقام سختی از بارسا گرفت اما ضرر او به آبی اناری ها فقط از ناحیه گل ها نبود.

طبق ادعای دیلی میل، اگر بایرن مونیخ بتواند فاتح لیگ قهرمانان شود، بر اساس بندی در قرارداد کوتینیو با بارسا، باشگاه کاتالان باید ۵ میلیون یورو به لیورپول پرداخت کند. کوتینیو در واقع هنوز بازیکن بارسا محسوب می شود و مهم نیست او با پیراهن این تیم قهرمان اروپا بشود یا با پیراهن تیمی دیگر و در هر صورت بارسا باید به تعهد خود در قبال لیورپول عمل کند.

بیشتر بخوانید:

نوجوانی که دفاع بارسا را به سخره گرفت+ عکس

خواسته های بازیکنان بارسا پس از شکست تاریخی

 

 

تگ ها


بایرن مونیخ فیلیپ کوتینیو فوتبال جهان بارسلونا فوتبال