ضرر ۲۰ هزار یورویی ستاره برزیلی به رئال

درگیری مارسلو در انتخابات مجمع شهر مادرید باعث عصبانیت مسئولان باشگاه رئال مادرید شده است....

به گزارش "ورزش سه"، بازی رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان بین رئال و چلسی سه شنبه شب گذشته با تساوی ۱-۱ خاتمه یافت و قرار است چهارشنبه هفته بعد در استمفورد بریج لندن، بازی برگشت برگزار شود. در این بازی ممکن است رئال نتواند از مارسلو مدافع برزیلی خود استفاده کند.

هفته پیش رسانه های اسپانیایی گزارش دادند مارسلو برای نظارت بر انتخابات مجمع شهر مادرید که سه شنبه هفته بعد برگزار می شود، احضار شده و به همین دلیل نمی تواند آن روز کاروان رئال را برای سفر به لندن همراهی کند.

مارسلو البته می تواند با انتخاب خود رئال را همراهی کند ولی باشگاه قصد داشت با ارائه دلایل موجه کاری، مجوز سفر مارسلو را بگیرد تا هیچ مشکلی برای این بازیکن رخ ندهد.

طبق تایید زین الدین زیدان در نشست خبری دیروز، باشگاه مادریدی سرانجام نتوانست مجوز سفر مارسلو در روز سه شنبه را بگیرد و ستاره برزیلی باید در انتخابات حاضر باشد اما قرار بر این شده است که او چهارشنبه صبح با پروازی اختصاصی که ۲۰ هزار یورو برای رئال هزینه در پی خواهد داشت به لندن برود و تحت اختیار کادر فنی قرار بگیرد.

گفتنی است سران رئال در این زمینه از مارسلو عصبانی هستند و معتقدند این خلاف رویه حرفه ای یک فوتبالیست در سطح اول فوتبال دنیاست که درگیر برنامه های خارج از فوتبال شود.

تگ ها


مارسلو فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال