ضعف استقلال هنوز برطرف نشده است/ به محمود فکری تبریک می‌گویم

هافبک پیشین استقلال، گفت: مشکلات خط دفاعی استقلال هنوز حل نشده  زیرا این تیم موقعیت های زیادی به حریف می دهد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، ستار همدانی، در مورد پیروزی دو بر صفر استقلال برابر شهر خودرو و صدرنشین شدن این تیم در لیگ بیستم گفت: با اینکه هنوز از شکل بازی استقلال انتقاد می‌شود اما اعتقاد دارم این تیم هفته به هفته بهتر خواهد شد و نتایج قابل قبولی کسب خواهد کرد.

هافبک پیشین استقلال در ادامه خاطرنشان کرد: مهاجمان استقلال شروع خوبی داشتند یک گل زودهنگام زدند و توانستند از اخراج بازیکن حریف استفاده کرده و در دقایق پایانی نیمه اول به گل دوم دست پیدا کنند، در نیمه دوم هم با اینکه شهر خودرو ۱۰ نفره بود تلاش می‌کرد به گل دست پیدا کند. آنها در چند موقعیت خطرناک صاحب موقعیت شدند که مظاهری آماده درون دروازه باعث شد شهر خودرو به گل دست پیدا نکند.

همدانی تصریح کرد: یکی از دلایلی که استقلال بعد از گل عقب نشینی می‌کند استرس‌های زیادی است که این مدت به تیم وارد شده است و آنها نگران این هستند که مبادا پیروزی را با تساوی عوض کنند. حضور دانشگر در زمین بسیار مثبت بود، او هم در خط دفاعی عملکرد خوبی داشت و هم توانست گلزنی کند.

هافبک پیشین استقلال با انتقاد از ناهماهنگی در خط دفاع آبی پوشان گفت: تک تک بازیکنانی که در خط دفاع استقلال حضور دارند همگی سرحال و باتجربه هستند اما ناهماهنگی در خط دفاع هنوز وجود دارد و مشکلات دفاعی حل نشده است. کادر فنی استقلال باید از داشتن این بازیکنان باتجربه به خوبی استفاده کرده و یک هماهنگی کامل را بین خط دفاعی به وجود بیاورد.

وی در مورد رفتارهای غیرحرفه ای فرشید اسماعیلی هم گفت: به فکری تبریک می گویم که با بازیکن سالاری مقابله می‌کند، فرشید اسماعیلی باید بداند که در چه تیمی بازی می‌کند. قرار نیست اگر بازیکنی عملکرد قابل قبولی داشت خودش را تافته جدا بافته بداند و برای تیمی چون استقلال تعیین تکلیف کند. باشگاه باید بازیکنانش را از لحاظ فرهنگی به یک سطح حرفه‌ای برساند تا هیچ بازیکنی نه تنها در استقلال بلکه در تمام تیم‌ها به خودش اجازه ندهد چنین رفتاری داشته باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: یکی از فاکتورهای مثبت بازی استقلال استفاده از جوانان بود، به این حرکت فکری تبریک می گویم، او نشان داد که تنها به بازیکنان اسم و رسم دار فکر نمی‌کند و در زمان لزوم از بازیکنان جوان هم استفاده می‌کند زیرا آنها آینده فوتبال کشورمان هستند.

بیشتر بخوانید:

شکل‌گیری زوج ریگی - مهدی‌پور در خط میانی آبی‌پوشان

گذر استقلال از قایدی؛ اشتباه نابخشودنی

 

 

تگ ها


ستار همدانی حسینی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال