ضعف‌های استقلال برطرف نشده است/ نامجومطلق به حمایت نیاز دارد

مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه آبی‌پوشان مقابل الشرطه عراق در خط دفاع ضعیف بودند، گفت: نقاط ضعف استقلال هنوز برطرف نشده و همانند گذشته مشکلاتش باقی مانده است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، صادق ورمزیار، در مورد تساوی یک بر یک آبی‌پوشان برابر الشرطه عراق اظهار داشت: نقاط ضعف گذشته استقلال در مقابل الشرطه باز هم دیده و مشخص شد این ضعف‌ها هنوز برطرف نشده است. گُلی که بازیکن الشرطه به استقلال زد، بسیار بد بود، مدافعان استقلال تنها مهاجم الشرطه را تماشا کردند و بازیکن عراقی بدون آنکه حتی خودش را تکان بدهد، به راحتی با یک ضربه سر دروازه آبی‌پوشان را باز کرد این در حالی است که این دیدار با تساوی به پایان رسید و استقلال هنوز امید به صعود دارد.

ورمزیار در مورد دیدار روز چهارشنبه استقلال برابر الاهلی گفت: الاهلی چند مصدوم دارد، آنها با هفت امتیازی که به دست آوردند، صعودشان به دور بعد حتمی است که این مسئله تا حدودی به نفع استقلال خواهد بود زیرا انگیزه‌های تیم الاهلی زیاد نیست و اگر استقلال بتواند بازی قابل قبول و به دور از استرسی را انجام دهد، به طور حتم برنده این دیدار خواهد بود و می‌تواند به دور بعد صعود کند.

وی با اشاره به اینکه این روزها صحبت‌هایی مبنی بر حضور الکس نوری برای هدایت استقلال مطرح است و عده‌ای از پیشکسوتان اعتقاد دارند مجید نامجومطلق می‌تواند سرمربی خوبی برای آبی‌پوشان در لیگ بیستم باشد، افزود: نامجومطلق چه در زمان بازیگری و چه حالا که مربیگری می‌کند، از لحاظ فنی قابلیت‌های بالایی دارد. وی یک مربی بسیار خوب است اما باید دید که آیا ابزار لازم در اختیارش است و توانسته‌ایم نقاط ضعف تیم را برطرف کنیم؟

این پیشکسوت استقلال تاکید کرد: نامجومطلق به حمایت نیاز دارد. این روزها که در سخت‌ترین شرایط، تیم را هدایت می‌کند، باید مدیریت باشگاه، اعضای هیئت مدیره و تمامی هواداران از وی حمایت کنند تا بتواند با آرامش به کارش ادامه بدهد. در مجموع معتقدم نامجومطلق می‌تواند گزینه خوبی برای هدایت استقلال باشد به شرط آنکه همه ابزارهای لازم برایش فراهم باشد.

بیشتر بخوانید:

الاهلی عربستان، از برانکو تا استقلال

استراحت سرمربی الاهلی به «عمر السوما» در دیدار با استقلال

 

 

تگ ها


صادق ورمزیار تیم فوتبال الاهلی عربستان تیم فوتبال الشرطه عراق تیم فوتبال استقلال تهران مجید نامجومطلق استقلال AFC Champions League فوتبال