ضعیف ترین چهره های زمین در دیدار به یاد ماندنی ال کلاسیکو

با توجه نتیجه رقم خورده دیدار بارسلونا و رئال مادرید، می توان حدس زد که وزنه بدترین ها به سمت کدام تیم سنگینی می کند ......

با توجه نتیجه رقم خورده دیدار بارسلونا و رئال مادرید، می توان حدس زد که وزنه بدترین ها به سمت کدام تیم سنگینی می کند.
 

به گزارش مدال، بدون شک فاجعه ترین رئال مادرید در ال کلاسیکو ها پس از تیم تحت هدایت رافائل بنیتز در فصل 2015/16 که در سانتیاگو برنابئو متحمل شکست 4_0 برابر بارسلونا شد، تیمی بود که در دیدار هفته جاری رقابت های لالیگا با نتیجه سنگین 5_1 مقابل مردان والورده زانو زد!

 

روند و شرایط این دیدار به گونه ای به پیش رفت که لشگری از بدترین ها در اردوی رئالی ها خودنمایی کردند تا چهره ای زشت از قو های سپید خودنمایی کند، تیمی بی انگیزه و کاملا سردرگم و پر از خلاء که بدترین هایش فاجعه ای تاریخی را از خود به جای گذاشتند.

 

کریم بنزما

بدون شک مهاجم فرانسوی رئال مادرید دیگر تاریخ انقضایش به پایان رسیده است، بوی فاسد شدن ساق هایش میادین نبرد را پر کرده است، اما مشام فلورنتینو پرز و حتی کادر فنی باشگاه نیز نمی تواند آن را حس کند یا به تعبیری دیگری نمی خواهد حس کند؛ بنزما در این دیدار حداقل می توانست با یک ضربه سر بسیار پیش پا افتاده دروازه بارسلونا را باز کند، اما به حدی قوای استعدادهایش دچار افت شده است که تیمش را از آسان ترین ها هم محروم می کند.

 

گرت بیل

او از ستاره بودن، بیشتر استایل آن را آموخته است، موهای بلند و ریش های نتراشیده با استوک هایی منحصر بفرد! مدل مشهور ولزی آدیداس جز دویدن های پی در پی چه چیزی برای ارائه به رئال مادرید دارد؟! دوندگی به نظر شغل مناسب تری برای این پسر جهنمی می آید، او ثابت کرد که زیر سایه رونالدو یک ستاره بوده است، چرا که پس از کریستیانو شخصیت واقعی اش رونمایی شد تا شماره 11 برنابئو همچون مهره ای گنگ و سوخته فقط پرچم دار ابرستاره ها باشد.

 

تیبو کورتوا

هنوز مشخص نیست چرا رئال مادرید با وجود در اختیار داشتن دروازه بانی بزرگ و موفق چون کیلور ناواس اقدام به خرید تیبو کورتوا منفور در برنابئو کرد! شاید رقم انتقال او ناچیز بود، اما او تا به همین جای فصل نشان داده است که سزاوار آن رقم 39 میلیون یورو  هم نبوده است! بزرگ ترین اشتباه تاریخ رئال مادرید با نیمکت نشینی ناواس در این روزها به دروازه لوس بلانکوس می شود اما هیچ کس به این ماجرا اعتنایی نمی کند.

 

رافینیا

بارسلونا در لحظات پایانی بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی تصمیم به حفظ او گرفت، چرا که مدیریت باشگاه به دنبال آن بود تا او را به هر نحوی که شده به فروش برساند؛ مشخصا رافینیا در حد و اندازه سایر ستارگان بارسلونا نیست، حضور او در ترکیب اصلی آبی و اناری ها یکی از پرخطر ترین تصمیمات والورده بود که خیلی زود متوجه آن شد و او را از زمین بازی به بیرون کشید، چرا که رافینیا در حال اهدای فرصت های پی در پی گلزنی به حریف بود!

 

تگ ها


لالیگا فوتبال