طارق همام: تا طلبم را ندهند در تمرینات حاضر نمی‌شوم

طارق همام بازیکن عراقی و پرحاشیه استقلال که این روزها در تمرینات این تیم غایب است، بالاخره سکوتش را شکست و بدقولی مسئولان باشگاه را علت غیبتش توصیف کرد....

طارق همام بازیکن عراقی و پرحاشیه استقلال که این روزها در تمرینات این تیم غایب است، بالاخره سکوتش را شکست و بدقولی مسئولان باشگاه را علت غیبتش توصیف کرد.

سرانجام طارق همام یکی از غایبان اصلی تمرینات استقلال روزه سکوت خود را شکست و با انتقاد از بدقولی استقلالی‌ها@ اعلام کرد تا زمانی که مطالباتش را دریافت نکند به استقلال برنمی‌گردد.
به گزارش مدال، او که برای سپری‌کردن تعطیلات راهی کشورش شده است در پستی که در اینستاگرام شخصی خود بارگزاری کرده، متن زیر را به زبان فارسی منتشر کرده است.
" سلام خدمت هوادارای دوست داشتنی استقلال. دوست داشتم واضح یک سری موضوعات براتون توضیح بدم.
من این تیم و هواداراشو دوست دارم ودوست داشتم بخاطر هوادارا بمونم ولی مدیریت باشگاه هرروز یک تصمیم میگیرد و نمیخوان حق فصل قبل من را پرداخت کنند 80درصد از باشگاه طلب دارم درفصل قبل چندین بار به باشگاه گفتم مشکل دارم و در فلان تاریخ به اون مبلغ طلبم نیاز دارم و اگه مشکلم حل نشود نمیتوانم با خیال راحت برای تیم بازی کنم همیشه میگفتن خیالت راحت باشه پرداخت میکنیم اما به اون تاریخ که رسیدیم اومدم باشگاه اما پول من آماده نبود. 
و شما بهتر میدونید چرا در تمرینات حضور ندارم و اولین باره که درمورد باشگاه دارم صحبت میکنم و دوست نداشتم صحبتی کنم. بدونید که در مورد من هیچ تصمیمی نگرفتند و هرمطلبی درمورد من مطرح میشه کذب است و هرچی بوده در صفحه خودم مطرح کردم و مدیربرنامه ایرانی ندارم. امیدوارم متوجه حرفای من شده باشید و از تک تکتون تشکر میکنم."

بیشتر بخوانید:

بازگشت بازیکن عراقی استقلال به بغداد بخاطر عدم توافق

تگ ها


طارق همام طارق استقلال قرارداد طارق استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال