طارق همام در بازی دوستانه با چین مصدوم شد

جدی ترین رقیب ایران در شرایطی مقابل چین به برتری رسید که این برد تحت الشعاع مصدومیت یکی از کلیدی ترین بازیکنان قرار گرفت ......

جدی ترین رقیب ایران در شرایطی مقابل چین به برتری رسید که این برد تحت الشعاع مصدومیت یکی از کلیدی ترین بازیکنان قرار گرفت ...

جدی ترین رقیب ایران در شرایطی مقابل چین به برتری رسید که این برد تحت الشعاع مصدومیت یکی از کلیدی ترین بازیکنان قرار گرفت.

به گزارش مدال، سرکو کاتانچ شاگردانش را با ترکیبی به مصاف چین فرستاد که هم بشار رسن هم طارق همام ستاره های استقلال و پرسپولیس در آن حضور داشتند. این بازی در شرایطی که تا دقایق پایانی با نتیجه 2-1 پیگیری می شد با اتفاقی شوکه کننده برای عراقی ها توام شد تا زمینه مصدومیت طارق همام و 10 نفره شدن چین را فراهم کند.


در دقیقه 82 بازی تکل شدید مدافع چین روی پای طارق باعث شد تا داور بلافاصله بازیکن خاطی را با کارت قرمز اخراج و چین را 10 نفره کند ضمن این که ستاره استقلالی تیم ملی عراق نیز با درد شدید و مصدومیت زمین را ترک و جای خود را به بازیکن دیگری بدهد.


رسانه های عراق مدعی شدند آسیب دیدگی طارق همام چندان جدی نیست و سرکو کاتانچ تنها برای ممانعت از شدت آن دست به تعویض طارق همام زده است که باید منتظر ماند و دید در روزهای آتی شرایط این بازیکن در اردوی عراق به چه شکل خواهد بود.