طارمی، متهم همیشگی کاربران شبکه های اجتماعی

مهاجم ملی پوش کشورمان به هر بهانه ای مورد انتقاد شدید هواداران فوتبال در ایران قرار می گیرد ......

مهاجم ملی پوش کشورمان به هر بهانه ای مورد انتقاد شدید هواداران فوتبال در ایران قرار می گیرد.

مهدی طارمی که حالا برای الغرافه قطر توپ می‌زند، وضعیت عجیبی را تحمل می‌کند. این بازیکن که در پنجره نقل و انتقالات زمستانی فصل گذشته از جمع سرخپوشان جدا شد، فکرش را نمی‌کرد تا این حد محبوبیتش نزد طرفداران پرسپولیس کاهش یابد.
هواداران پرسپولیس، طارمی را عامل تمام اتفاقات بد برای باشگاه شان می‌دانند؛ بسته شدن پنجره نقل و انتقالات، بدهکار شدن باشگاه، صرف انرژی و رو انداختن به رئیس جمهور برای حل مشکلات موجود با باشگاه ریزه اسپور، خالی شدن تیم از مهره تاثیرگذار، از دست رفتن قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا، خشک شدن چشمه گلزنی منشا و علیپور و...
پرسپولیسی‌هایی که در فضای مجازی فعالیت می‌کنند، بعد از رقم خوردن نایب قهرمانی در آسیا، با هجوم به صفحه اینستاگرام طارمی، با استفاده از ادبیاتی که اصلا قابل بیان نیست، به او توهین کرده و تهدیدش کردند که صفحه اش را شبیه یک خواننده منفور زیرزمینی، ریپورت می‌کنند. اما قبل از اینکه اتفاق جدیدی رخ دهد، طارمی شخصا وارد عمل شد و صفحه اش را از دسترس خارج کرد.
این اتفاق زمینه ساز آن شد تا محلی برای توهین به بازیکن ملی پوش و محبوب کارلوس کی روش وجود نداشته باشد. حالا هواداران پرسپولیس از این موضوع هم عصبانی هستند و با انتشار پست هایی در فضای مجازی، طارمی را مسبب بسته شدن صفحه اینستاگرام سایر ملی پوشان می‌دانند! 

تگ ها


مهدی طارمی ایران فوتبال