طارمی آاماده برای گلزنی در لیگ قهرمانان

مهدی طارمی خرید جدید پورتو موفق شد اولین گل خود با پیراهن این تیم را در یک بازی تمرینی مقابل توندلا به ثمر برساند....

به گزارش "ورزش سه"، پورتو که برای شروع فصل جدید لیگ پرتغال آماده می‌شود در یک بازی تمرینی به مصاف توندلا رفت و در این بازی دستگرمی با نتیجه ۴-۳ به پیروزی رسید. ولی این بازی برای مهدی طارمی لژیونر ایرانی و بازیکن جدید پورتو اهمیت خاصی داشت چرا که او موفق شد اولین گل خود با پیراهن پورتو را در این بازی به ثمر برساند.

پورتو دیروز بعد از ظهر در استادی دو دراگائو یک بازی دستگرمی مقابل توندلا انجام داد. اما به گزارش رسانه‌های پرتغالی در این بازی همه نگاه‌ها به مهدی طارمی خرید جدید پورتو معطوف بود چرا که اولین بار بود که مهدی با پیراهن این تیم بازی می‌کرد.

اوریبه در دقیقه ۷ پورتو را پیش انداخت ولی توندلا موفق شد در نیمه اول با دو گل از پورتو پیش بیفتد. اما در نیمه دوم ابتدا طارمی دروازه حریف را باز کرد و سپس سرخیو اولیورا کار با ۳-۲ به سود پورتو کرد. در پانزده دقیقه پایانی توندلا ابتدا نتیجه را مساوی کرد ولی سرانجام سوارس باعث شد شاگردان کونسیسائو با نتیجه ۴-۳ پیروز شوند.

رسانه‌های پرتغالی همچنان به بحث درباره انتقال مهدی طارمی به پورتو مشغولند و انتقال ۷ میلیون یورویی طارمی به این تیم را یکی از مهمترین تصمیمهای نقل و انتقالاتی این تابستان پورتو می دانند. یکی از نگرانی‌های هواداران پورتو البته فروش فابیو سیلوا به ولورهمپتون است. جوان پورتو که در پرتغال خیلی ها از او به عنوان کریستیانو رونالدوی آینده یاد می کنند اخیراً با قراردادی ۴۰ میلیون یورویی به ولوز پیوست. اما در پرتغال انتظار می رود طارمی بتواند جای خالی او را برای این تیم پر کند.

اما خبر مهم دیگر از باشگاه پورتو خرید یک مهاجم برزیلی است. اوانیلسون مهاجم برزیلی باشگاه فلومیننزه با قراردادی پنج ساله به پورتو پیوسته تا زرادخانه تهاجمی این تیم در فصل آینده پرقدرت‌تر شود. مهاجمی که با قراردادی به ارزش ۱۰ میلیون یورو راهی پورتو شده است.

به این ترتیب به نظر می‌رسد فصل آینده این دو بازیکن جدید یعنی مهدی طارمی و اوانیلسون زوج خط حمله پورتو را تشکیل خواهند داد. ایجنت اوانیسلون کسی نیست جز خورخه مندس که پیشتر باعث انتقال فابیو سیلوا جوان بااستعداد پورتو به باشگاه ولورهمپتون شده بود. پورتو که به خاطر از دست دادن فابیو سیلوا نگران شده بود حالا با حضور مهدی طارمی و اوانیلسون امیدهای زیادی به قدرت تهاجمی خود در فصل آینده خواهد داشت.

تگ ها


پورتو طارمی مهدی طارمی مهدی طارمی فوتبال