طارمی ; آقایان الکی دنبال «کلمه» از مصاحبه ما نباشید

-مهدی طارمی و محسن مسلمان بابت اتفاقاتی که پس از مصاحبه اخیرشان رخ داد، ناراحتند ......

مهدی طارمی و محسن مسلمان بابت اتفاقاتی که پس از مصاحبه اخیرشان رخ داد، ناراحتند.

به گزارش مدال به نقل از روزنامه خبرورزشی نوشت: آقای گل معتقد است یکسری افراد از لابه لای مصاحبه او و محسن مسلمان دنبال کلماتی می گردند تا از آن سوء استفاده کنند و مهندس هم حرف هایش را تأیید می کند و... بهتر است خودتان گپ و گفت دیروز ما با مهدی طارمی و محسن مسلمان را بخوانید تا بهتر متوجه شوید.

اوضاع و احوالت این روزها چطور است؟
طارمی: خوب نیست. متأسفانه برخی ها به دنبال تخریب من و محسن (مسلمان) هستند. می خواهند ما را به خیال خودشان خراب کنند و انگشت روی کلماتی می گذارند که پس از بازی با فولاد خوزستان گفتیم.

همان بحث خیریه و...؟
مسلمان: ببینید، من و مهدی آن حرف ها را زدیم چون خسته شده بودیم. می خواستیم توضیحاتی خطاب به هواداران باشگاه ارائه بدهیم. منظورمان از خیریه این نبود که تا حالا مفتی برای پرسپولیس بازی کردیم. من و محسن امروز هر چی داریم اول لطف خداست و بعد هواداران با معرف پرسپولیس.
(طارمی رشته کلام را به دست می گیرد) از دوستان می خواهم از کلمات ما سوء استفاده نکنند، الکی هم دنبال کلمه از لابه لای مصاحبه ما نباشند چون این شیوه کهنه شده است. من و محسن هرگز به فکر تخریب پرسپولیس یا منت گذاشتن بر سر این تیم بزرگ نبوده و نیستیم بلکه این باشگاه پرسپولیس است که بر سر ما منت دارد. همان طور هم که محسن گفت هر چی داریم لطف خدا و طرفداران تیم است که روز پنج شنبه گذشته هم با تشویق های خود ثابت کردند چقدر این روزها به هم نزدیک هستیم.

جداً؟ این طوری فکر می کنید؟
طارمی: فکر نمی کنیم بلکه حقیقت محض است. هواداران می دانند اهل دودوزه بازی یا دروغ و کلک نیستیم. حرف حق را می زنیم ولو آن که به ضررمان تمام شود. (این بار مسلمان وسط حرف طارمی می آید) می دانیم همین زبان ما دردسر زیادی دارد اما تغییر روش نمی دهیم یعنی نمی توانیم خودمان را تغییر بدهیم.

می توانستید سکوت کنید. خیلی ها در این فوتبال خودشان بی خیالی طی می کنند و اتفاقات را نادیده می گیرند تا به پول قراردادشان برسند و...
مسلمان: من روز بازی با فولاد هم گفتم، شخصیتی ترسو ندارم و حرفم را رودررو می زنم؛ توقع هم دارم بقیه رودررو با من حرف بزنند. مهدی هم چنین شخصیتی دارد. کاش آقایان وجود داشتند روبه روی ما حرف شان را می زدند.

سؤال ما را جواب ندادی؟
مسلمان: نمی توانستیم چشم های مان را ببندیم و خودمان را به خواب بزنیم. در مرام و مسلک ما نیست. خدا را صد هزار مرتبه شکر که بردیم وگرنه دوستان...

چه می شد؟ شکست را گردن شما دو نفر می انداختند؟
طارمی: صددرصد! ولی از آن جایی که خدا جای حق نشسته است ما بردیم. آن روز تماشاگران پرسپولیس ما را شرمنده کردند. با تشویق های خود نشان دادند چقدر فهمیده هستند و می دانند حرف ناحق نزدیم. فرق دوز و کلک و صداقت را خوب می دانند.

هنگام تعویض و قبل از نشستن روی نیمکت به سمت طرفداران پرسپولیس رفتی و تعظیم کردی؟
طارمی: وظیفه ام بود. هنوز هم به تماشاگران فهیم پرسپولیس تعظیم می کنم. حساب طرفداران پرسپولیس از بقیه جداست. بگذارید یک چیز به شما بگویم!

راحت باش!
طارمی: روز بازی با فولاد خوزستان از عملکرد خودم راضی نبودم. با توجه به اینکه در تمرینات پیش فصل حضور نداشتم از آمادگی بدنی لازم برخوردار نبودم ولی یکی از بهترین روزهای فوتبالی ام در پرسپولیس رقم خورد. هواداران پرسپولیس با تشویق های خود مرا شرمنده کردند. همان جا به خودم قول دادم باید یک کاری برای این طرفداران انجام بدهم.

محسن! تو هم حسابی تشویق شدی؟
مسلمان: بله، تماشاگران امروز و تا همیشه در قلب من و مهدی جای دارند. روی این عشق نمی توان قیمت گذاشت. می خواهم حرف مهدی را کامل کنم. آن روز ما حرفی از روی ناراحتی زدیم و برخی ها به دنبال سوء استفاده از آن هستند ولی وقت خودشان را تلف می کنند. هوادار واقعی پرسپولیس با شعورتر از این حرف هاست. او عملکرد من و مهدی را در دو، سه سال اخیر دیده است.

آقامهدی، آن لحظه ای که سمت هواداران پرسپولیس رفتی چه احساسی داشتی؟
طارمی: قابل توصیف نیست. من و محسن عاشق پرسپولیس و طرفداران آن هستیم که در آسیا بی نظیر هستند. این احساس را به شخصه از همان روزهای اول بازی در پرسپولیس به دست آوردم. هنوز هم هنگام بازی در ترکیب پرسپولیس هیجان زده ام چون با قلبم بازی می کنم. (محسن ادامه می دهد) مهدی هم فوتبالش احساسی است و هم خودش. من هم تقریباً شبیه او هستم. همه دلخوشی ما پرسپولیس است و این که روز بازی فرا برسد و بتوانیم در زمین کاری کنیم که باعث خوشحالی طرفداران شویم. هواداران هم چنین شرایطی دارند. هر هفته به استادیوم می آیند که سر کیف بیایند و باور کنند که قهرمان هستیم.

بی تعارف خودت را جای طرفدار پرسپولیس گذاشتی؟
طارمی: هنوز هم طرفدار پرسپولیس هستم و خودم را جدا از آنان نمی دانم. پرسپولیس بزرگترین تیم ایران است اما یک عده نمی خواهند ما قهرمان شویم!

چه کسانی؟!
مسلمان: به زودی نقاب ها برداشته و دست این افراد برای مردم رو می شود. افرادی که لابه لای حرف های من و مهدی دنبال کلمه ای می گردند تا ما را رو به روی هواداران قرار بدهند در حالی که ما کنار هم هستیم.

این حواشی مانعی برای دفاع از عنوان قهرمانی نیست؟
مسلمان: مطمئن باشید با وجود همه سنگ اندازی ها و بدخواهانی که داریم بار دیگر قهرمان لیگ برتر خواهیم شد. روز پنج شنبه هواداران پرسپولیس باعث شدند من و مهدی احساس تنهایی نکنیم و همین رفتار انگیزه ما را برای تکرار قهرمانی و موفقیت صدبرابر کرد.

مهدی طارمی هم چنین احساسی دارد؟
طارمی: صددرصد! روز بازی با فولاد و پس از تشویق هواداران تصمیم گرفتم همه وجودم را در زمین بگذارم تا پرسپولیس برنده شود. طرفداران پرسپولیس مرا تحریک کردند که هر چه زودتر آماده شوم و محبت آنها را جبران کنم. می خواهم به کمک محسن و بقیه بچه ها آنقدر گل بزنم که هواداران غرق در شادی و خوشحال شوند. (محسن مسلمان ادامه می دهد) تمام پرسپولیسی ها آسوده خیال باشند که من هم مثل مهدی بهترین عملکرد را در فصل جدید خواهم داشت. شعار نمی دهم بلکه با تمام وجود می گویم من و مهدی طارمی جان مان را برای موفقیت پرسپولیس می دهیم.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال