طارمی: امسال به فوتبال ایران برنمی‌گردم

مهاجم ملی پوش فوتبال ایران تاکید کرد که امسال به لیگ برتر ایران برنمی‌گردد...

به گزارش مدال،مهدی طارمی، مهاجم تیم ملی هنوز تیم جدیدش را انتخاب نکرده است. وقتی بازیکنی در سطح او تیم نداشته باشد، ناخواسته کلی شایعه درباره‌‎اش مطرح می‌شود. بستر برای این شایعات هم کاملاً فراهم است. نه تنها طارمی تیم ندارد، بلکه باشگاه پرسپولیس هم هنوز نتوانسته مهاجم موردنظرش را جذب کند.

مهدی طارمی چندی قبل با باشگاه مذاکره داشت. او با مهدی نبی، عضو هیئت‌مدیره باشگاه صحبت کرد و در طول مذاکرات گفت در صورتی که نتواند با باشگاهی در اروپا به توافق برسد، به پرسپولیس بازمی‌گردد. در این میان شایعات زیادی درباره انتقال او به لیگ فرانسه یا پرتغال شنیده می‌شود. در همین راستا مهدی در پاسخ به این سؤال خبرورزشی که قرار است به لیگ فرانسه، پرتغال یا لیگ دیگری برود، پاسخ داد: «هنوز معلوم نیست به کدام تیم می‌روم. هیچ چیز مشخص نشده است.»، اما سؤال کلیدی این بود که آیا ممکن است او به ایران بازگردد؟ مهدی گفت: «نه، امسال به لیگ برتر برنمی‌گردم.»

مهدی در واقع کدی درباره تیم جدیدش نداد ولی این جمله را قاطعانه گفت که فعلاً هدفی برای بازگشت به ایران ندارد. طارمی معتقد است حالا بهترین زمان برای انتقالش به باشگاه‌های اروپایی است. مهدی در این چند سال تلاش کرد برود ولی هر بار پیشنهاد خوبی دریافت نکرد. حالا، اما بعد از درخشش در جام جهانی و جام‌ملت‌ها این فرصت دست داده تا او بتواند به یک لیگ خارجی برود. گفته می‌شود این بازیکن از چند کشور از جمله پرتغال، بلژیک، فرانسه، آلمان و روسیه پیشنهاد دارد. خود مهدی هم از حضور در آسیا خسته شده و تصور می‌کند رفتن به اروپا می‌تواند باعث کشف تمام پتانسیل و توانایی‌اش شود. 

اخبارمرتبط:

مهاجم تیم ملی همچنان جواب پرسپولیسی را نمی دهد/طارمی در لیگ پرتغال

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران طارمی پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال