طارمی: با اين خط هافبک پرسپوليس هيچ غمی ندارم

كم نيستند كارشناساني كه معتقدند عامل اصلي موفقيت پرسپوليس و مهدي طارمي در دو فصل اخير خط مياني قدرتمند قهرمان ايران بوده است ......

كم نيستند كارشناساني كه معتقدند عامل اصلي موفقيت پرسپوليس و مهدي طارمي در دو فصل اخير خط مياني قدرتمند قهرمان ايران بوده است.آمادگي و قدرت بسط بازي محسن مسلمان، جنگندگي كمال كاميابي نيا به همراه تكنيك و بازي فانتزي فرشاد احمدزاده در 2 سال گذشته كابوس هافبك و دفاع حريفان بوده است.

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی،اين سه به همراه وحيد اميري، احمد نوراللهي، محسن ربيع خواه و... همواره برتري و مالكيت توپ را از آن پرسپوليس كرده اند، به عبارت بهتر محسن، كمال و فرشاد ركن ثابت خط مياني پرسپوليس بوده اند كه به آقاي گل شدن متوالي مهدي طارمي هم كمك شاياني كرده اند.

روز گذشته و ساعاتي پيش از سفر پرسپوليسي ها به تبريز در حالي با مهدي طارمي، محسن مسلمان، كمال كاميابي نيا و فرشاد احمدزاده همكلام شديم كه در هتل المپيك به سر مي بردند.

كمال و فرشاد كه در اردوها و مسابقات پرسپوليس هم اتاقي هستند در آستانه بازي با تراكتورسازي گفتند: بازي در تبريز تحت هر شرايطي سخت است. اين تيم يحيي گل محمدي را هم بالاي سر خود مي بيند كه مربي خوب و موفقي است اما تمام تلاش خود را مي كنيم كه تراكتورسازي را شكست بدهيم (بعد هر دو به اتفاق ادامه دادند) ان شاءا... مهدي طارمي هم اولين گل فصل خودش را در تبريز خواهد زد. محسن مسلمان هم كه شنيده مي شود از نحوه انتخابات مراسم بهترين هاي سال فوتبال ايران شاكي است با تأييد حرف هاي دو همبازي خودش در خط مياني گفت: هر كاري مي كنيم تا مهدي (طارمي) در تبريز گلزني كند و براي آقاي گلي استارت بزند. او ستاره فوتبال ايران و بهترين مهاجم آسياست كه به حق دو جايزه در مراسم بهترين ها گرفت.

از مسلمان پرسيديم آيا از انتخاب نشدن در مراسم بهترين هاي سال در برج ميلاد شاكي است يا نه كه به ما يادآور شد: بهترين حرف را آقاكريم (باقري) زد. بهترين جايزه براي من محسن مسلمان تشويق هواداران پرسپوليس و حمايت هميشگي آنان است كه با هيچ چيز ديگري قابل قياس نيست.

شماره 77 درباره نتيجه احتمالي بازي پرسپوليس و تراكتورسازي تبريز گفت: هفته اول را با برد شروع كرديم و اگر به دنبال تكرار قهرماني هستيم بايد اين هفته هم با دست پر از تبريز برگرديم. به شخصه انگيزه هاي زيادي براي اين مسابقه دارم و مي خواهم خيلي چيزها را ثابت كنم.

***

اما مهدي طارمي آقاي گل دو سال گذشته فوتبال ايران كه ساكت نشسته بود با قدرشناسي از سه همبازي خود گفت: «من در 2 سال گذشته به لطف همين دوستان و ساير همبازيانم در پرسپوليس توانستم آقاي گل بشوم. با اين خط هافبك من و مهاجمان پرسپوليس هيچ غمي نداريم!

ستاره خط حمله پرسپوليس در ادامه با اشاره به بازي تراكتورسازي در تبريز افزود: همان طور كه بچه ها گفتند بازي در تبريز آسان نيست. اصلاً هم آسان نيست ولي به قول محسن، تيمي كه مدعي قهرماني است بايد از هفته هاي اول امتياز جمع كند و ما هم براي برد و سه امتياز به تبريز مي رويم.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال