طارمی به رضائیان: اگه مى‌تونى گل‌ بزن

رامین رضائیان در پرسپولیس خود را بهترین ضربه ایستگاهی زن می داند و مهدی طارمی که این روزها صمیمیت زیادی با این بازیکن دارد به تقابل با او پرداخت ......

رامین رضائیان در پرسپولیس خود را بهترین ضربه ایستگاهی زن می داند و مهدی طارمی که این روزها صمیمیت زیادی با این بازیکن دارد به تقابل با او پرداخت ...

 رامین رضائیان در پرسپولیس خود را بهترین ضربه ایستگاهی زن می داند و مهدی طارمی که این روزها صمیمیت زیادی با این بازیکن دارد به تقابل با او پرداخت.

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، در تمرین روز گذشته رامین رضائیان که عملکرد خوبی در ارسال و زدن ضربات ایستگاهی داشته روبه روی مهدی طارمی در درون دروازه قرار گرفت. مهاجم بوشهری سرخپوشان با پوشیدن دستکش دروازه بانی مدافع راست ملی پوش تیمش را به جدالی رو در رو فراخواند. در این جدال رامین رضائیان البته نتوانست نتیجه مناسبی مقابل طارمی کسب کند و بیشتر ضرباتش توسط تیرک دروازه و عکس العمل های این مهاجم دفع شد. همین اتفاق باعث شد تا مهدی طارمی با قرار دادن عکس های مربوط به این تمرین برای رضائیان به کری خوانی بپردازد و به او بگوید درست است که مقابل علیرضا بیرانوند توانسته عملکرد خوبی در ضربات ایستگاهی بجا بگذارد اما با دروازه بانی او تنها دو بار تیرک دروازه را به لرزه درآورده و در گلزنی به نتیجه نرسیده است.


مهدی طارمی آقای گل فصل گذشته لیگ برتر در دو بازی اخیر نتوانسته به عنوان گلزن تیمش لقب گیرد و در این راه ناکام بوده و اکنون با حضور در درون دروازه به بازیابی روحیه مشغول است تا در دیدار مقابل پدیده بار دیگر به جمع مدعیان گلزنی این فصل لیگ برتر بازگردد. در سمت مقابل نیز رامین رضائیان بعد از نمایش موفقیت آمیز خود در اولین حضور فیکسش در ترکیب پرسپولیس اکنون به دنبال تثبت جایگاهش در دیدار مقابل پدیده است، جایی که در فصل گذشته توانسته از روی ضربه ایستگاهی و در ثانیه های پایانی گل تساوی سرخپوشان را به ثمر برساند.