طارمی به مصاف رم و مورینیو می رود

تیم فوتبال پورتو در ادامه اردوی آماده سازی خود در آلگاروه، امشب به مصاف رم ایتالیا می رود....

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال پورتو برای حضوری قدرتمند در فصل جدید لیگ برتر پرتغال، در سومین بازی دوستانه خود به مصاف رم می رود. ژوزه مورینیو که پس از جدایی فونسکا هدای جالوروسی را برعهده گرفته است، پس از چند پیروزی در بازی های گذشته، با پورتو دیدار می کند.


رم پس از اینکه در بازی های گذشته از سد تیم های ترنانا، تریستینا و دبرسنی گذشت، حالا در دیداری جدی تر و مهم تر به مصاف پورتو می رود. آبی و سفیدهای بندرنشین نیز در دو بازی گذشته خود موریرنزه و لیل قهرمان فرانسه را از پیش روی برداشتند و حالا به دیدار رم خواهند رفت.


چند وقتی است که باشگاه رم و مورینیو علاقه فراوان خود را به جذب سردار آزمون زوج مهدی طارمی در خط حمله تیم ملی ایران نشان داده اند و حالا مهاجم بوشهری پورتو مقابل این تیم قرار می گیرد. البته به نظر می رسد که کار آزمون و لورکوزن تمام شده است ولی اگر آزمون پیش از این راهی رم می شد، امشب صحنه تقابل جالبی بین دو مهاجم تیم اسکوچیچ شکل می گرفت.


طارمی که پس از درخشش در فصل گذشته با پیراهن پورتو، در تمامی رقابت ها چهره تأثیرگذاری را از خود به جا گذاشت و حالا انگیزه های زیادی دارد تا با درخشش برابر یکی از تیم های بزرگ سری آ، توانایی های خود را ثابت کند. این دیدار امشب و از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران در آلگاروه پرتغال برگزار می شود.

تگ ها


ژوزه مورینیو پورتو آ اس رم مهدی طارمی