طارمی به کمیته اخلاق احضار شد

به گزارش مدال به نقل از خبر ورزشی، مهدی طارمی به خاطر تخلف در عقد قرارداد همزمان با تیم ها ی ریزه اسپور و پرسپولیس از سوی فیفا با محرومیت چهار ماهه و جریمه نقدی مواجه شده است و از آنجایی که دامنه این حکم پرسپولیس را هم گرفته به کمیته اخلاق احضار شد ......

به گزارش مدال به نقل از خبر ورزشی، مهدی طارمی به خاطر تخلف در عقد قرارداد همزمان با تیم ها ی ریزه اسپور و پرسپولیس از سوی فیفا با محرومیت چهار ماهه و جریمه نقدی مواجه شده است و از آنجایی که دامنه این حکم پرسپولیس را هم گرفته به کمیته اخلاق احضار شد. البته امیدواریم خروجی این احضار و نتایج بررسی به طور شفاف به مردم اطلاع داشته باشد و خروجی اش به گونه ای باشد که مردم را راضی کند.

در سایت فدراسیون فوتبال در خصوص احضار مهدی طارمی این چنین آمده است: « در پی اعلام محرومیت مهدی طارمی از سوی فیفا و رفتارهای غیرحرفه ای صورت گرفته از زمان فسخ قرارداد نامبرده با باشگاه ریزه اسپور  ترکیه که موجب لطمه به تمامیت فوتبال کشورمان شده است، وی برای ادای پاره ای از توضیحات به کمیته اخلاق احضار شد.

گفتنی است، با توجه به اسناد به دست آمده پیرامون رفتار غیرحرفه ای برخی اشخاص از جمله این بازیکن، پرونده ای با موضوع محرومیت باشگاه پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالاتی و همچنین محرومیت مهدی طارمی جهت رسیدگی در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال تشکیل شد. »

 

تگ ها


اخبار روز مهدی طارمی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال