طارمی در انتظار رفتار جدید برانکو باشد

گفته شده مهدی طارمی به زودی در اردوی پرسپولیس در اوکراین حاضر می شود تا پرونده حضورش در تیمی جدید به طور کامل بسته شود ......

گفته شده مهدی طارمی به زودی در اردوی پرسپولیس در اوکراین حاضر می شود تا پرونده حضورش در تیمی جدید به طور کامل بسته شود.

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی: گفته شده مهدی طارمی به زودی در اردوی پرسپولیس در اوکراین حاضر می شود تا پرونده حضورش در تیمی جدید به طور کامل بسته شود. اما بازگشت طارمی در شرایطی رقم می خورد که از ابتدای تمرینات پیش فصل پرسپولیس حتی یک جلسه هم سرخپوشان را همراهی نکرده بود مسئله ای که با ناراحتی شدید برانکو ایوانکوویچ و مسئولان باشگاه پرسپولیس همراه بوده است.

طارمی حتی چندین بار از سوی برخی مدیران پرسپولیس تهدید به جریمه سنگین شده و برانکو نیز از رفتار او در این چند وقت انتقاد کرده بود. در نتیجه طارمی در بازگشت به پرسپولیس باید در انتظار شرایط تازه ای باشد. حتی اگر این شرایط تازه مقطعی باشد بی تردید رخ خواهد داد. برانکو رفتار تازه ای را در قبال او نشان خواهد داد چرا که برای دومین تابستان پیاپی او با شرایطی خاص به پرسپولیس ملحق شده است. برانکو می گوید اگر طارمی می خواست این باشگاه را ترک کند باید در مهلت تعیین شده این اقدام را انجام می داد نه اینکه در هیچ کدام از جلسات تمرینی پیش فصل تا امروز حاضر نشود.

 

شاید برانکو رفتاری که با رضاییان کرد را با طارمی انجام ندهد اما شکی نیست او به سادگی به موقعیت فصل گذشته خود به این تیم بر نمی گردد و مدتی طول می کشد شرایط به مانند سابق برای او رقم بخورد. اگر طارمی مانند دیگر بازیکنان در تمرینات حاضر می شد همچمنان برای برانکو شماره یک بود اما حالا باید تلاش های تازه ای ارائه دهد تا به موقعیت سابق در تیم برگردد. طارمی باید در انتظار سختی های تازه ای در پرسپولیس باشد.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال