طارمی در بوشهر این شکلی استراحت می‌کند!(عکس)

مهدی طارمی اگر چه از یک فصل طاقت فرسا در لیگ برتر پرتغال فارغ شده است اما برای او دست کشیدن از تمرین و تلاش معنایی ندارد؛ حتی اگر قرار باشد برای استراحت به بوشهر آمده باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سومین گلزن لیگ برتر پرتغال و بهترین پاسور این بازی ها و در یک کلام ستاره بی چون چرای پورتو در فصلی که گذشت حالا یک ماموریت مهم پیش رو دارد. گلزنی برای تیم ملی فوتبال ایران در بازی های بحرین و صعود به جام جهانی ۲۰۲۲. برای رسیدن به این مهم باید از نو تمرین کرد و حتی در روزهای تعطیل هم تمرین کرد تا بدن در شرایط ایده آل باقی بماند. 

بله؛ مهدی طارمی که برای استراحت پایان فصل به بوشهر آمده است شب گذشته به استادیوم شهید مهدوی رفت و دقایقی با پدرش – علیرضا طارمی و مربی بدنسازش – محمد میهندوست به صورت اختصاصی تمرین کرد. امیر علی خواهرزاده مهدی طارمی هم در کنار او بود. با پیراهن پورتو کوچکی که دایی برای او از پرتغال آورده بود. 

مهدی طارمی که حالا به واسطه نمایش شایسته ی تحسینی که در پورتو داشت قیمتش در ترانسفر مارکت به ۱۶ میلیون یورو رسیده به دنبال یک آرزوی بزرگ است. حضور در باشگاه های بزرگ اسپانیا و این راه از تداوم درخشش در پورتو می گذرد و برای رسیدن به این مهم هم چنان باید تمرین کرد. او در فصلی که گذشت بهترین پاسور لیگ برتر پرتغال شد. با ۱۱ موقعیت گلی که خلق کرد. اما ۱۶ گل برای رسیدن به عنوان آقای گلی بازی ها کافی نبود و بنابراین باز هم باید تمرین کرد حتی در روزهای تعطیل. و بدون شک موفقیت های مهدی طارمی با این تلاشی که از او می بینیم به همین جا ختم نخواهد شد. پسر بوشهری بدون شک با این جسارت و این توانمندی باز هم در فوتبال اروپا خواهد درخشید و به طور حتم پیراهن تیم های بزرگ تر در قاره ی سبز را برتن خواهد کرد و شاید طولی نکشد که او را در یک تیم سرشناس تر در فوتبال اروپا ببینیم. 

و این تلاش که عکس های آن را امیر احمدی از بوشهر برایمان فرستاده نشان می دهد که موفقیت در فوتبال اتفاقی نیست. مهدی طارمی اینروزها می توانست برای یک سفر تفریحی و حضور در کنار ساحل یا ... برنامه ریزی کند. اما دنیای او فوتبال است و خانواده. حضور در کنار پدر و امیر علی توام با تمرین برای او یک دنیا تفریح است. موفقیت برای این پسر بوشهری سقف ندارد.

از دید مهدی طارمی ، مهمترین بازی همیشه بازی بعدی است. به قول خودش Next game.این روش تمرین برای نبردهای پیش روست و نکست گیم.

بیشتر بخوانید:

طارمی، یازدهمین بازیکن ارزشمند پرتغال (عکس)

لاتزیو و وستهام به دنبال مربی تیم طارمی

 

 

تگ ها


پورتو مهدی طارمی فوتبال