طارمی دیدار برابر بلننسز را هم از دست داد

تیم فوتبال ریوآوه در هفته ششم لیگ برتر پرتغال به مصاف تیم بلننسز خواهد رفت که مهدی طارمی مهاجم ایرانی این تیم به دلیل مصدومیت در این بازی غایب است...

تیم فوتبال ریوآوه در هفته ششم لیگ برتر پرتغال به مصاف تیم بلننسز خواهد رفت که مهدی طارمی مهاجم ایرانی این تیم به دلیل مصدومیت در این بازی غایب است

به گزارش مدال، در ادامه دیدارهای هفته ششم لیگ برتر پرتغال، تیم ریو آوه در غیاب مهدی طارمی در لیست مسابقه، از ساعت ۲۱:۳۰ در استادیوم ناسیونال دو جامور مهمان تیم رده دوازدهمی بلننسز است.
مهدی طارمی که در نخستین مسابقه فصل حضور تعویضی داشت و پس از آن در دو دیدار به‌عنوان بازیکن ثابت به میدان رفت و طی این مدت ۳ گل زد و ۳ پنالتی گرفت، بخاطر آسیب دیدگی در دو هفته گذشته لیگ برتر پرتغال حضور نداشته است.
ستاره ایرانی ریو آوه پرتغال که پس از غیبت در دیدار تیم ملی برابر هنگ کنگ در مقدماتی جام جهانی، در دو بازی تیم باشگاهی‌اش برابر ویتوریا گیمارش و توندلا هم حاضر نبوده، امشب هم به دلیل عدم رفع مصدومیت پا در لیست بازی با بلننسز دیده نمی‌شود.
ریو آوه با ۷ امتیاز در رده هشتم جدول لیگ برتر پرتغال قرار گرفته که برتری در دیدار امشب برابر بلننسز موجب صعود دو تا چهار پله‌ای آنها خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

غیبت علیرضا جهانبخش در دیدار برابر نیوکاسل

تگ ها


ریوآوه لیگ پرتغال بلننسز اخبار مهدی طارمی ریوآوه طارمی مهدی طارمی فوتبال