طارمی: عدد 6 را به خاطر عزت‌اللهی نشان دادم

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: عدد 6 را به یاد عزت‌اللهی نشان دادم چرا که قبل از بازی به او گفته بودم اگر گل بزنم آنرا به او تقدیم خواهم کرد....

 

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: عدد 6 را به یاد عزت‌اللهی نشان دادم چرا که قبل از بازی به او گفته بودم اگر گل بزنم آنرا به او تقدیم خواهم کرد.

به گزارش مدال، مهدی طارمی درخصوص برد تیم ملی مقابل یمن و نشان دادن عدد 6 گفت: ما امروز بازی خیلی خوبی انجام دادیم و همین که توانستیم بازی اول را با برد پشت سر بگذاریم خوب است. چرا که اولین بازی در هر تورنمنتی بسیار سخت است. 

وی درباره نشان دادن عدد 6 هم ادامه داد: در این باره باید بگویم که به یاد سعید عزت‌اللهی عدد 6 را نشان دادم چون قبل از بازی به او گفته بودم که اگر گل بزنم گلم را به تو تقدیم می‌کنم. درست است که با ما نیست اما در قلب همه ما حضور دارد. 

طارمی درباره اینکه در جام جهانی خیلی‌ها به عملکرد دفاعی تیم ملی انتقاد داشتند اما امروز تیم ملی هجومی بازی کرد تصریح کرد: هر بازی برنامه خاصی برای خودش دارد اگر در جام جهانی دفاعی بازی کردیم اینطور نیست اینجا هم دفاعی بازی کنیم. هر تیمی یک آنالیز خاصی دارد و نمی‌توانیم از دقیقه اول مقابل اسپانیا حمله کنیم. در برخی بازی‌ها باید دفاع کرد و در برخی‌ها باید از دقیقه اول حمله کنیم. این برنامه تاکتیکی تیم ملی است که کی‌روش مطرح می‌کند. 

طارمی درخصوص بازی با ویتنام هم اظهار داشت: همه تمرکز ما روی بازی با یمن بود و خوشبختانه برنده شدیم و الان فقط به بازی با ویتنام فکر می‌کنیم تا بتوانیم آنها را هم ببریم. در تورنمنت‌های هیچ بازی آسان نیست و دیدید که تیم‌های دیگر مثل استرالیا و امارات کار سختی داشتند. در هر تورنمنتی بازی اول سخت است و شرایط تیم‌ها مشخص نیست. حتی در جام جهانی می‌توانستیم پرتغال را شکست دهیم.

تگ ها


فوتبال