طارمی متخصص گلزنی، فوق تخصص گرفتن پنالتی!

ریو آوه با درخشش ملی‌پوش ایرانی خود موفق به گلزنی برابر ویتوریا ستوبال شده است....

به گزارش "ورزش سه"، در ادامه رقابت‌های هفته بیست و هشتم لیگ برتر پرتغال، تیم ریو آوه که مثل بازی‌های قبل مهدی طارمی را به‌عنوان مهاجم نوک در ترکیب داشت، از ساعت ۲۲:۳۰ امشب در ورزشگاه دو بونفیم به مصاف ویتوریا ستوبال رده دوازدهمی رفت.

اشتباه در خط دفاعی ریو آوه موجب شد تا ویتوریا ستوبال در دقیقه ۲۵ صاحب یک موقعیت جدی شود که شوت ریباند شده توسط دروازه‌بان را هلدر گوئدس با شوت محکم از داخل محوطه جریمه تبدیل به گل اول بازی کرد.

برتری تیم میزبان خیلی ادامه نداشت و یک دقیقه پس از آن، پاس در عمق از میانه زمین به پشت مدافعان ویتوریا ستوبال به مهدی طارمی رسید که در لحظه ورود او به محوطه جریمه، گئورگی ماکاریدزه دروازه‌بان ستوبال با خروج و زدن پای مهاجم ایرانی ریو آوه مرتکب خطای پنالتی شد.

طارمی که در دو مسابقه اخیرشان مقابل موریرنسی و بنفیکا موفق به گلزنی شده بود، امشب هم با گرفتن پنالتی این روند را ادامه داد و در دقیقه ۲۷ با فریب دروازه‌بان ویتوریا ستوبال و شوت به سمت راست دروازه، گل اول ریو آوه را به ثمر رساند.

نیمه اول این مسابقه با تساوی یک بر یک خاتمه یافت ولی یاران طارمی امیدوار هستند در نیمه دوم بتوانند شکست هفته قبل خود را جبران کنند و مثل دیدار رفت، در زمین ویتوریا ستوبال هم صاحب ۳ امتیاز شوند.

مهدی طارمی با گلزنی در دیدار امشب مقابل ویتوریا ستوبال، تعداد گل‌های خود را به عدد ۱۱ افزایش داد تا به تنهایی در رده دوم جدول برترین گلزنان لیگ برتر پرتغال بایستد. ضمن اینکه او در این فصل توانسته یک پاس گل به نام خود ثبت کند و با گرفتن ۷ پنالتی، بیشتر از تمام بازیکنان لیگ پرتغال، این کار را انجام دهد.

تگ ها


ریوآوه مهدی طارمی فوتبال