طارمی مدعی حضور در ترکیب اصلی پورتو مقابل سانتاکلارا

یک روزنامه پرتغالی اعلام کرد مهدی طارمی در بازی امروز پورتو مقابل سانتاکلارا مدعی حضور در ترکیب اصلی پورتو است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، تیم فوتبال پورتو امروز شنبه در هفته هشتم رقابت‌های لیگ فوتبال پرتغال به مصاف تیم سانتاکلارا می‌رود.

روزنامه «ابولا» در گزارشی به بررسی آخرین وضعیت مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو پرداخته و این بازیکن را دارای خصوصیاتی دانست که می‌تواند در این مسابقه برای نخستین بار در رقابتهای لیگ، در ترکیب اصلی قرار بگیرد.

در بخشی از گزارش ابولا آمده است: «طارمی تنها بازیکن در بین ۴۰۴ بازیکنی است که در لیگ این فصل پرتغال بازی کرده و در هر هفت مسابقه به عنوان بازیکن تعویضی استفاده شده است. این بازیکن در هفت مسابقه، ۱۸۴ دقیقه بازی کرده است… طارمی فصل گذشته در تیم ریوآوه در ۳۰ مسابقه از ۳۴ بازی حضور داشت و در ۱۱ دیدار تعویض شد. او تنها چهار بار به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد و توانست ۱۸ گل بزند و دومین گلزن برتر فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ شود.

عزم طارمی برای دستیابی سریع به موفقیت و قرار گرفتن در ترکیب اصلی کاملاً واضح بود. او در هفته‌ای که در تقویم فیفا برای بازی‌های ملی قرار داده شده بود، سفر به ایران و همراهی با تیم ملی این کشور را به منظور هماهنگی بیشتر با پورتو رها کرد. فراموش نکنیم طارمی یک ستاره واقعی در کشورش است. در مقابل مربی تیم با قرار دادن طارمی در ترکیب اصلی بازی جام حذفی مقابل فابریل به او پاداش داد و این بازیکن هم با یک گل جدید به این تصمیم پاسخ داد. آیا حالا در پونتا دلاگا، طارمی را در ترکیب اصلی خواهیم دید؟»

ابولا در پایان گزارش خود نقل قولی از «سرجیو کونسیسائو» سرمربی پورتو مبنی بر بازی دادن به نفراتی که دارای روحیه جنگجویی هستند آورده و اعلام کرده است که طارمی معیارهای سرمربی پورتو را دارد.

بیشتر بخوانید:

سرمربی پورتو: طرفداران طارمی وحشتناک هستند!

 

تگ ها


تیم فوتبال پورتو تیم فوتبال ریوآوه پرتغال مهدی طارمی فوتبال