طارمی میتواند نقش اعجاب انگیزی ایفا کند

مهدی طارمی می تواند نقش اعجاب انگیزی برابر الوحده برای صعود سرخپوشان به مرحله بعدی ایفا کند ......

مهدی طارمی می تواند نقش اعجاب انگیزی برابر الوحده برای صعود سرخپوشان به مرحله بعدی ایفا کند.

به گزارش مدال به نقل از  "ورزش سه"، آقای گل سرخپوشان در دیدار برابر الوحده امارات در صورت به ثمر رساندن موقعیت ها می تواند سهم عمده ای در صعود این تیم و فراموشی خاطرات تلخ دیدار با الریان داشته باشد.

مهدی طارمی که تا به اینجا برترین گلزن سه فصل اخیر سرخپوشان بوده و با حرکتی جالب توجه رکوردهای گلزنی این باشگاه را نشانه گرفته، می تواند گل سرنوشت ساز سرخپوشان را به نام خود کند و یک روز فوق العاده را پشت سر بگذارد.

خط دفاعی ضعیف الوحده امارات به راحتی می تواند این فرصت را در اختیار مهدی طارمی قرار دهد تا هم در کسب عنوان آقای گلی این رقابت ها و هم صعود پرسپولیس و بالا بردن شانس کسب عنوان مرد آسیا به خواسته های خود دست یابد.

 طارمی در بازی رفت دو تیم نیز توانست با دو گل سرنوشت بازی را تغییر دهد و سرخپوشان را به یک برد فوق العاده برساند. هرچند او در دیدار برابر الریان با از دست دادن پنالتی این تیم همچنان نوک تیز انتقاد کارشناسان و هواداران این تیم را به سمت خود می بیند اما برای دستیابی به هدف خود می تواند از جدال برابر شاگردان خاویر آگیره برای خود و تیمش بهشت بسازد.

نکته مثبت این دیدار این است که الوحده نیز برای دستیابی و استفاده از شانس صعود خود به امتیازات این دیدار چشم دوخته و با توجه به برد شگفت انگیز 5 بر یک در بازی برابر الریان اکنون نیز به دنبال برتری مقابل پرسپولیس خواهد بود تا از کورسوی امیدش استفاده کند. الوحده در حالی به برتری 5 بر یک مقابل حریف قدرتمند قطری خود دست یافته بود که ابتدا با یک گل در زمین خانگی از الریان عقب افتاده بود اما با اتکا به خط هجومی قدرتمند خود، ضعف دفاعی اش را پوشاند. قدرت خط هجومی الوحده یکی از پوئن های مثبت آنها بوده که اشتباهات و ضعف دفاعی آن را تحت الشعاع قرار داده است. الوحده برابر پرسپولیس نیز توانست با دو گل از پرسپولیس پیش بیفتد اما این ساختار و خط دفاعی ضعیف در نهایت شکست را در کارنامه آنها ثبت کرد.

 با این حال، الوحده یک تیم دو شخصیتی است. آنها در خانه تیم قدرتمندی هستند و خارج از امارات ضعیف اند. الوحده در دو بازی گذشته ی خود 0-1 و 1-2 مغلوب الهلال و الریان شده بود. تنها یک گل زده - البته آنها در بازی با الهلال یک پنالتی را هدر دادند. اگر به بازیها و آمار بازیهای رودرروی آنها نگاه کنیم متوجه می شویم که بازی ها در این گروه پایاپای بوده و تیمی که برده تنها مهاجمان حرفه ای تر و فرصت طلب تری داشته است.

فردا روزی است که شانس و حرفه ای گری حرف اول و آخر را در آن می زند و مهدی طارمی نقش آن اول را باید در قالب قاتل سرخپوشان در پیشانی هجومی تیم ایفا کند. گلزنی طارمی می تواند نیمی از راه صعود را هموار کند و چاشنی قهرمانی و آقای گلی را شیرین و دلچسب تر کند.

محسن مسلمان و سروش رفیعی به عنوان بازیکنانی که از کوچکترین شانس بزرگترین فرصت گلزنی برای این تیم را شکل می دهند می توانند نقطه اتکایی بزرگی برای شماره 9 سرخپوشان در این بازی باشند که طارمی را امیدوار به ثبت گل کنند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال