طارمی: نباید متوقف شویم؛ باز هم باید گل بزنم

مهدی طارمی شب گذشته و در بازی با آروکا اولین گل فصل را برای تیم پورتو به ثمر رساند و به همراه تیمش به صدر جدول رده بندی لیگ برتر پرتغال رفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در این بازی پورتو با نتیجه ۳-۰ پیروز شد که مهدی طارمی در دقیقه ۳۴ زننده دومین گل پورتو در این بازی بود. نمایش او در جریان بازی به گونه ای بود که در پایان به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد. 

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران بعد از بازی با آروکا و در مواجه با سوالات خبرنگاران در خصوص بازی گفت: «در مصاف با آروکا یک بازی خیلی خوب را پشت سر گذاشتیم به این دلیل که شانس های گل زیادی داشتیم و از سه موقعیت بهره بردیم و به یک پیروزی شیرین دست پیدا کردیم. می خواهم از هم تیمی هایم به خاطر ایجاد موقعیت گل تشکر کنم. گلی که در این بازی زدم بسیار برای من مهم بود به این خاطر که به من اعتماد به نفس می دهد که در بازی های بعدی هم دروازه حریفان را باز کنم و نقش موثری در موفقیت های پورتو و امتیازاتی که به دست می آید، داشته باشم.» 

مهدی طارمی در ادامه مصاحبه اش این چنین گفت:« روند پیروزی های ما برای ادامه حضور در صدر جدول باید ادامه داشته باشد. اکنون بازی های تیم ملی است و باید بعد از بازی های تیم ملی باید به بازی های خوب و پیروزی های بعدی ادامه دهیم. حضور محدود تماشاگران در استادیوم برای من اصلا لذت بخش نیست و این را دوست ندارم. دوست دارم به زودی همه مشکلات حل شود و همه تماشاگران بتوانند به استادیوم بیایند و بازی را از نزدیک ببینند.» 

اما یک سوال مهم؛ گل مهدی طارمی به آروکا دومین گل مهدی طارمی در فصل جاری محسوب می شود یا اولین گل؟ مهدی طارمی پیش از این بازی هم در مصاف با ماریتیمو دروازه تیم حریف را باز کرد؛ مسابقه ای که با نتیجه یک بر یک به پایان رسید اما بر اساس اعلام فدراسیون فوتبال پرتغال این گل به نام دیاز به ثبت رسید به این خاطر که مدافع تیم ماریتیمو از داخل دروازه توپ را برگشت داد و توپ به مهدی طارمی رسید و دوباره تبدیل به گل شد. دیاز در پایان این بازی وقتی از او پرسیده شد گل را تو زدی یا مهدی طارمی گفت: « خیلی مهم نیست. فیلم بازی موجود است و مشخص می شود که من زننده این گل بودم یا مهدی طارمی.» 

به هر صورت مهدی طارمی در هفته چهارم لیگ برتر پرتغال اولین گل فصل را به ثمر رساند. او شب گذشته و در بازی با آروکا تا لحظه پایان بازی در زمین بود و این نشان می دهد سرمربی پورتو از عملکرد مهاجم تیم ملی فوتبال ایران رضایت کامل دارد. مهدی طارمی تا ساعاتی آینده وارد تهران خواهد شد تا با حضور در اردوی تیم ملی برای بازی با سوریه آماده شود.

تگ ها


پورتو مهدی طارمی فوتبال