طارمی و فشار مضائف برای جبران یک اتفاق

مهدی طارمی همچون فصل گذشته حضوری نصفه و نیمه در تمرینات پیش فصل و بدنسازی داشت تا اکنون در روزهای مانده به لیگ، تلاش مضائفی برای جبران آن داشته باشد ......

مهدی طارمی همچون فصل گذشته حضوری نصفه و نیمه در تمرینات پیش فصل و بدنسازی داشت تا اکنون در روزهای مانده به لیگ، تلاش مضائفی برای جبران آن داشته باشد.

به گزارش مدال به نقل از ورزش سه: آقای گل دو فصل اخیر فوتبال ایران همچون فصل گذشته برای دستیابی به پیشنهادی معتبر اروپایی در تمرینات آماده سازی، پیش فصل را از دست داد تا از این حیث از دیگر بازیکنان برانکو ایوانکوویچ عقب بماند.

او که در این فصل نیز امید اول گلزنی در ترکیب سرخپوشان محسوب می شود، طی روزهای اخیر فشار مضائفی را زیر نظر مارکو در حال پشت سر گذاشتن است تا بتواند در آغاز لیگ و با توجه به غیبت گادوین منشا، بتواند روند خوب فصل گذشته را تکرار کند.

طارمی در تمرینات روز گذشته نیز تلاش زیادی برای ارائه نمایشی فوق العاده از خود به جا گذاشت تا رضایت برانکو را جلب کند. او در یک صحنه نیز با ضربه ای آکروباتیک به قصد دروازه بیرانوند آن را تهدید کرد که نشان از شرایط مناسب بدنی اش داشت. 

آقای گل دو فصل اخیر فوتبال ایران که از شرایط مناسبی برای دستیابی به یک رکورد فوق العاده با تکرار آن دارد، از انگیزه های شخصی بالایی برای شروع فصل برخوردار است و این بار رقبای سرسخت تری را نیز پیش روی خود می بیند.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال