طارمی پرسپولیس را به مقصد گلاسكورنجرز ترک میکند؟

پیشنهاد 4 میلیون دلاری چینی ها به آقای گل ایران باشگاه گلاسكورنجرز یكی از دو باشگا ......
پیشنهاد 4 میلیون دلاری چینی ها به آقای گل ایران

باشگاه گلاسكورنجرز یكی از دو باشگا ...

پیشنهاد 4 میلیون دلاری چینی ها به آقای گل ایران

باشگاه گلاسكورنجرز یكی از دو باشگاه مشهور اسكاتلند است كه در سال 1873 تأسیس شده است. این باشگاه كه در منطقه پرتستان نشین «گلا سكو» در كشور اسكاتلند قرار دارد رقابت شدیدی با سلتیك دارد كه از سوی كاتولیك ها حمایت می شود.

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، اگر اشتباه نكنیم گلاسكورنجرز 54 بار قهرمان لیگ اسكاتلند و 33 مرتبه هم قهرمان جام حذفی این كشور شده است. این تیم یك قهرمانی و یك نایب قهرمانی جام در جام و یك نایب قهرمانی لیگ اروپا را دارد. البته این تیم به دسته پایین تر سقوط كرد و از سال 2016 دوباره به لیگ برتر اسكاتلند برگشت. شاید بپرسید این مقدمه از چه بابتی است؟

ماجرا به پیشنهاد جدی گلا سكورنجرز اسكاتلند به مهدی طارمی برمی گردد. آقای گل لیگ شانزدهم در فصل جاری خوش درخشید و 18 گل برای تیم باشگاهی اش پرسپولیس به ثمر رساند. طارمی در تیم ملی ایران خوش درخشید و دو گل بسیار حساس و زیبا هم به قطر و چین زد و همین عملكرد او مورد توجه تیم های خارجی قرار گرفته است.

شنیدیم باشگاه بعدی كه مصرانه خواهان آقای گل ایران است یك باشگاه متمول چینی است. چشم بادامی ها حاضرند 4 میلیون دلار (حدود 15 میلیارد تومان!) به مهدی طارمی بدهند؛ مبلغی كه می تواند او و باشگاه پرسپولیس را پولدار كند!

البته مهدی طارمی با پرسپولیس تا پایان لیگ هفدهم قرارداد داشته و جدایی اش منوط به تصمیم مسئولان این باشگاه است. او در حال حاضر شرایط خوبی در پرسپولیس و تیم ملی ایران دارد و معلوم نیست در اروپا یا چین چه سرنوشتی در انتظارش باشد. به نظر شما رد پیشنهاد گلاسكورنجرز سخت تر است یا چینی ها؟ از یك طرف پای اعتبار و بازی در اروپا در میان است و از سوی دیگر چند میلیارد تومان پول نقد كه می تواند زندگی مهدی طارمی را زیر و رو كند. حالا باید منتظر ماند و دید مهدی طارمی و باشگاه پرسپولیس چه تصمیمی در این رابطه خواهند گرفت؟!