طارمی : یکی از دلایل موفقیت ما همدلی است

سال، سال مهدی طارمی است اگر روز بازی با الریان قطر و آن پنالتی چیپ تلخ را فاکتور بگیریم باید بگوییم سال 96 برای ستاره بوشهری بهتر از هر سال دیگری آغاز شده است ......

سال، سال مهدی طارمی است اگر روز بازی با الریان قطر و آن پنالتی چیپ تلخ را فاکتور بگیریم باید بگوییم سال 96 برای ستاره بوشهری بهتر از هر سال دیگری آغاز شده است.

به گزارش مدال به نقل از خبر آنلاین - روزنامه خبرورزشی نوشت: طارمی ۲ گل حساس برای تیم ملی مقابل قطر و چین زد تا ایران را بالاتر از کره جنوبی و ازبکستان در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸۸ قرار دهد. دوشنبه شب هم استادیوم آزادی را یک تنه به آتش کشید! مهدی طارمی پیش از مسابقه با الوحده امارات هم برای دوستانش کری خوانده بود که هت تریک می کند و به وعده خود هم به بهترین شکل ممکن عمل کرد.

مصاحبه ما با ستاره پرسپولیس و روز اول هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا را بخوانید که خواندنی است.

اولین هت تریک رسمی در پرسپولیس آن هم در آسیا چه مزه ای داشت؟
شیرین و لذت بخش بود. اصولاً گلزنی شیرین و خوشحال کننده است به ویژه آن که در یک بازی آسیایی و بین المللی هم باشد.

ظاهراً قبل از بازی هم برای دوستان خودت کری خوانده بودی که هت تریک می کنی! توضیح می دهی؟
قبل از بازی در هتل المپیک با وکیلم عبدالصمد ابراهیمی داشتیم از طریق تلگرام چت می کردیم. به او گفتم اگر الوحده ۵۰ تا دفاع هم جلوی ما بچیند هت تریک می کنم و ابراهیمی هم به شوخی جواب داد که حالا تو یکی بزن ۳ تا پیشکش!

حق داشت باور نکند؟!
نمی دانم! فقط این را می دانم که باید یک کاری می کردم. بعد از بازی با الریان قطر و آن ضربه چیپ تا صبح خوابم نبرد. همه اش توی فکر بودم که چه کار کنم. خدا را شکر این فرصت به وجود آمد که در بازی با الوحده امارات و به کمک همبازیانم جبران کنم.

به نظر می رسید محسن مسلمان بابت هت تریک از تو خوشحال تر بود؟!
محسن داداش من است. ما به قول معروف یک روح در دو بدن هستیم. این حس دوطرفه و مشترک است. سایر بچه ها هم همین ارتباط را با هم دارند. یکی از دلایل موفقیت پرسپولیس در فصل جاری هم همین دوستی و رفاقت هاست.

با زدن این ۳ گل تعداد گل های خودت را در این دوره رقابت ها به عدد ۶ رساندی و صدرنشین جدول گلزنان شدی. به آقای گلی آسیا هم فکر می کنی؟
دروغ است اگر بگویم آقایی گل آسیا عنوان وسوسه کننده ای نیست اما هدف بزرگ ما قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان است. سال هاست فوتبال ایران در حسرت این عنوان به سر می برد و امیدوارم این طلسم بالاخره امسال شکسته شود.

امروز با علی پروین حرف می زدیم که خیلی از بازی تو تعریف می کرد و گفت با ۳ گل مهدی طارمی خیلی حال کردم. نظر تو چیست؟
علی آقا که سلطان است. همیشه و در بدترین شرایط از من حمایت کرده و من مدیون ایشان هستم. خوشحالم که دل علی آقا و پرسپولیسی ها با این گل ها شاد شد.

پروین به ما گفت اگر پرسپولیس با همین فرمان جلو برود مثل آب خوردن قهرمان لیگ قهرمانان آسیا خواهد شد. البته تأکید هم کرد که باید تیم تقویت شود.
امیدوارم این طور شود. این آرزوی همه پرسپولیسی هاست و ان شاءالله نفس علی آقا هم مثل همیشه حق باشد و چنین اتفاقی بیفتد.

گادوین منشا هم در راستای تقویت پرسپولیس خریداری شد. نظر واقعی خودت در این رابطه چیست؟
باور کنید من تعجب می کنم که چرا یکی از رسانه ها از قول من نوشت ناراحتم! من چرا باید ناراحت باشم؟ هر کس که بتواند به پرسپولیس بیاید و کمک کند قدمش روی چشم! منشا هم همین طور و امیدوارم در پرسپولیس موفق شود. از آن گذشته من زمانی به پرسپولیس آمدم که محمد عباس زاده پدیده فصل شده بود. زنده یاد هادی نوروزی بود. رضا نوروزی آقای گل لیگ برتر بود ولی آمدم رقابت کردم و به لطف خداوند و دعای پدر و مادرم موفق شدم. در زندگی یاد گرفتم رقابت کنم و نه حسادت! این را یک بار برای همیشه به شما گفتم تا برخی دوستان دست از این حاشیه سازی ها بردارند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال