!طارمی 4 ماه محروم می شود نه یک سال

به گزارش مدال به نقل از خبر ورزشی، مهدی طارمی در پایان فصل گذشته و با توجه به اتمام قراردادش با پرسپولیس راهی ترکیه شد و در اقدامی غیر منتظره با باشگاه ریزه اسپور قرارداد امضا کرد ......

به گزارش مدال به نقل از خبر ورزشی، مهدی طارمی در پایان فصل گذشته و با توجه به اتمام قراردادش با پرسپولیس راهی ترکیه شد و در اقدامی غیر منتظره با باشگاه ریزه اسپور قرارداد امضا کرد. وی بعد از مدتی از تصمیم خود منصرف شد و تصمیم گرفت به پرسپولیس بازگردد که با حمایت مسئولان باشگاه، این اتفاق عملی شد.
البته بازگشت طارمی به پرسپولیس از طرف باشگاه ترکیه ای بی پاسخ نماند و مدیران ریزه اسپور رسما از آقای گل ملی پوش ایران به فیفا شکایت کردند. از همان ابتدا هم وکیل طارمی و تیم حقوقی باشگاه با استناد به قوانین، پیگیری های لازم برای پرونده این مهاجم را در دستور کار خود داشتند که در نهایت دادگاه حل اختلاف فیفا یک ماه قبل با دریافت مدارک دو طرف پرونده، بررسی جزئیات موضوع را در نوبت رسیدگی قرار داد.
حالا اما انتشار خبر محرومیت طارمی، موجی از نگرانی را میان هواداران پرسپولیس ایجاد کرده است؛ اتفاقی که با واکنش وکیل مهدی طارمی همراه شد.
عبدالصمد ابراهیمی درباره صحت و سقم اخبار منتشر شده گفت: من نمی دانم این محرومیت یک ساله مهدی را از کجا آورده اند. اگر بر فرض محال مهدی محکوم شود طبق ماده 17 نقل و انتقالات فیفا نهایت محرومیتی که برای او در نظر خواهند گرفت چهار ماه به همراه جریمه نقدی است و اصلا امکان ندارد محرومیت یک ساله باشد.
وکیل مهاجم ملی پوش پرسپولیس ادامه داد: خوشبختانه قرارداد «مهدی» با ریزه اسپور منجر به صدور ITC نشد و به همین دلیل ما از اول مطمئن بودیم که هیچ خطری او را تهدید نمی کند. از ابتدا پیگیر پرونده بودیم تا از طارمی دفاع کنیم. الان هم رسیدگی و مختومه شدن پرونده چیزی حدود یک سال طول می کشد. با این حال ما به رأی نهایی خوش بین هستیم و باید بگویم که محرومیت یک ساله ای هم در کار نخواهد بود.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال