طالقانی: آقای بنا! قهر تا المپیک ممنوع است

رییس اسبق فدراسیون کشتی گفت: از محمد بنا می خواهم که بیاید و به خاطر مردم کار کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، محمدرضا طالقانی، رییس اسبق فدراسیون کشتی که هم اکنون به عنوان عضو هیات رییسه فدراسیون کشتی حضور دارد، در واکنش به استعفای پیامکی محمد بنا از سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی عنوان کرد: خودم می روم دنبال بنا. تا المپیک نباید از این حرف ها داشته باشیم. قهر ممنوع! به خاطر مردم و کشتی باید کنار علیرضا دبیر بایستیم. وزیر ورزش به من گفت مدیران فدراسیون جوان هستند و تو باید عضو هیات رییسه باشی. من هم گفتم به احترام کشتی و به خاطر المپیک می آیم. من هم الان خودم از محمد بنا درخواست می کنم که برگردد.


وی افزود: چندین بار در دوره ما محمد بنا قهر کرد و من توسط دوستان او را آوردم و هر چیزی گفت، گفتم قبول است. حاصل آن را هم دیدیم. الان هم از محمد بنا می خواهم که بیاید و به خاطر مردم کار کند. آقای بنا دیدی که در المپیک لندن وقتی بچه های تو طلا گرفتند، خودت گریه کردی و ۸۰ میلیون ایرانی هم اشک ریختند. پس الان هم پا پس نکش. 


طالقانی در پایان گفت: ما نوکر این مردم هستیم و باید بایستیم و کار کنیم. همه مشقت ها از جمله بی پولی را به جان بخر. الان وقت قهر نیست تا انشالله در مردادماه سال آینده مردم به نشانه شایستگی سرشان را بلند کنند. در این همه مشکلات حداقل یک نفس راحت بکشند. خودت به من گفتی باید جانمان را برای این مردم بدهیم.

بیشتر بخوانید:

همه نگاهها به آقای خاص؛ بنا ماندنی است یا رفتنی؟

چراغ سبز فدراسیون کشتی به استعفای عجیب محمد بنا

 

 

تگ ها


کشتی محمد بنا فرنگی محمدرضا طالقانی زورخانه ای باستانی کشتی