طالقانی: مرا به مرگ هم محکوم کردند!

رییس اسبق فدراسیون کشتی گفت: باور کنید هنوز هم در قرنطینه و حالت ملاقات ممنوع هستم و نمی توانم کسی را ببینم....

به گزارش "ورزش سه"، محمدرضا طالقانی که خبر ابتلای او به ویروس کرونا چند روز قبل در "ورزش سه" منتشر شد، با بهبود وضعیت خود با برنامه دایره طلایی به گفت و گو پرداخت. او درباره آخرین وضعیت جسمانی خود اشاره کرد و گفت: ممنونم از اینکه اینقدر مردم به من محبت داشتند و حال من را پرسیدند. خدا را شاکرم اینقدر همه دوستان، بچه های خوب کشتی و مردم برای احوالپرسی سراغم آمدند، امروز صدایم رساتر از روزهای قبل شده و بهتر از قبل هستم.


وی ادامه داد: از فروردین ماه خیلی کرونا را شوخی گرفته بودم و هر روز به یک بیمارستان، به یک زندان برای آزادی زندانیان و گرفتن دستی می رفتم، هر چقدر دستم را روی پیراهنم می گذاشتم که دست ندهم و کسی را درآغوش نگیرم، اما نشد. بعد یک مرتبه دیدم حالم بد است و طبق دستور دکتر به بیمارستان رفتم و سپس دوره قرنطینه و ملاقات ممنوع را پشت سر گذاشتم.


طالقانی با اشاره به پیگیری احوالش از سوی مردم و مسئولان گفت: در این مدت آنقدر سروصدا زیاد شد و حتی من را به مرگ هم محکوم کردند، اما روزهای قرنطینه ام در حال پایان است، همه روزه از بیمارستان هم برای چکاب می آیند. هنوز هستم و دعاگوی مردم و همه دوستانم. با دعای اینهمه انسان بزرگوار فهمیدم چقدر این مردم خوب هستند. باور نمی کنید اگر بگویم از همه دنیا، شاید اغراق باشد، اما از مردم گرفته تا وزیر وکیل و بزرگتر و رئیس کمیته ملی و... پیگیر احوالم بودند. به خدا من در قرنطینه هستم و ملاقات ممنوع اما همه آنقدر مردم خوب هستند که من فقط خجالت می کشم. حالم خوب است، امیدوارم حال همه مردم خوب باشد.

تگ ها


ویروس کرونا زورخانه ای باستانی محمدرضا طالقانی