طاهرخانی: ژاوی بی ادبی می کرد/ خوشحالم به تیم ملی دعوت شدم

حمیدرضا طاهرخانی می گوید هافبک اسپانیایی تیم السد در زمین به بازیکنان پرسپولیس فحاشی می کرده! به گزارش خبرنگار مدال، صحبت های ژاوی هرناندز با حمیدرضا طاهرخانی هافبک جوا ......

حمیدرضا طاهرخانی می گوید هافبک اسپانیایی تیم السد در زمین به بازیکنان پرسپولیس فحاشی می کرده!

به گزارش خبرنگار مدال، صحبت های ژاوی هرناندز با حمیدرضا طاهرخانی هافبک جوان تیم پرسپولیس در انتهای دیدار پرسپولیس-السد در قطر بازتاب زیاد داشته است.
طاهرخانی درباره این بازی می گوید:بازی سخت و دشواری بود.بچه ها از جان و دل مایه گذاشتند و خدا را شکر  که توانستیم در نهایت برنده این جدال باشیم.
طاهرخانی در خصوص درگیری با ژاوی گفت:او بازیکن بزرگی است اما خیلی بی ادبی می کرد! از لحظه ای که من به زمین رفتم او شروع به فحاشی کرد و به همه ما توهین می کرد. بازیکنان دیگر هم شاهد هستند. ما هیچ کدام انتظار چنین برخوردی را از چنین بازیکن بزرگی نداشتیم. ژاوی بینی مرا گرفت و به من گفت:"کوچولو اینجا چکار می کنی؟" و من هم در جواب گفتم:"درست است بازیکن بزرگی بوده ای اما خیلی بد صحبت می کنی!" در نهایت مهم این است که ما موفق شدیم ژاوی و تیم اش را در خاک قطر شکست دهیم و آنها هم تا می توانند حرص بخورند!
طاهرخانی درباره بازی برگشت مقابل السد اظهار داشت: قطعا دیدار سختی خواهد بود و ما باید با تمرکز بالا به میدان برویم و سعی کنیم گلی دریافت نکنیم و سپس به فکر گلزنی باشیم. آقای برانکو همان روز بازی فیلم ضربات ایستگاهی ژاوی را برای مان گذاشت و به ما توصیه هایی کرد و ما بر اساس همان توصیه ها عمل کردیم دیدید که السد نتوانست برای ما خطری از این ناحیه ایجاد کند. بیرانوند و خط دفاع ما مقابل السد عملکرد خوب و کم نقصی ارائه دادند.
وی درباره دعوت به تیم ملی جوانان گفت:خوشحالم که بار دیگر پیراهن تیم ملی را بر تن می کنم، امیدوارم بتوانم مفید باشم و بتوانم در تیم ملی فیکس بازی کنم.

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال