طاهری: از همه می‌خواهم به پرسپولیس نگاه ملی داشته باشند

وبسایت رسمی برنامه نود -سرپرست باشگاه پرسپولیس می گوید همه باید در موضوع پرونده مانوئل ژوزه به این باشگاه کمک کنند ......

وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست باشگاه پرسپولیس می گوید همه باید در موضوع پرونده مانوئل ژوزه به این باشگاه کمک کنند.

به گزارش مدال به نقل از  وب سایت نود و به نقل از ایسنا، علی اکبر طاهری درباره آخرین وضعیت پرونده مانوئل ژوزه، اظهار کرد: تا امروز رای دستیاران این مربی صادر شده است که باشگاه چیزی بالغ بر ۴۰۰ هزار یورو باید به آنها پرداخت کند. البته ما استعلام گرفته ایم تا ببینیم چقدر زمان برای پرداخت این پول داریم که هنوز پاسخ ما را نداده اند.

او درباره این که آیا برای تامین این پول اقدامی کرده است یا خیر؟ گفت : در تلاش هستیم که این پول را جور کنیم. تا به حال با اشخاص مختلفی از جمله نمایندگان مجلس شورای اسلامی دیدار داشتیم تا بتوانیم این مبلغ را تهیه کنیم. حتی با دکتر سلطانی فر هم جلساتی را برگزار کردیم و در این باره صحبت هایی هم داشته ایم. من از همه می خواهم، چه دولت و چه نمایندگان مجلس شورای اسلامی و هر کسی که می تواند درباره این موضوع به ما کمک کند و به پرسپولیس نگاه ملی داشته باشند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره ناراحتی بازیکنان این تیم به خاطر پرداخت نشدن مطالباتشان و پاداش های فصل قبل، گفت : این بازیکنان فرزندان خود ما هستند. ما رابطه صمیمی با یکدیگر داریم. ما یک تیم هستیم که برای موفقیت تلاش می کنیم. به هر حال ورودی ها و همین طور مخارج باشگاه با یکدیگر همخوانی ندارد و گاهی از نظر مالی به مشکل بر می خوریم. همیشه این گونه بوده اما در تلاشیم که هر چه زودتر بتوانیم مطالبات بازیکنان را هم پرداخت کنیم.

طاهری همچنین درباره موضوع بلیت فروشی لیگ و این که چرا به باشگاه ها واگذار نشده است، گفت : بهتر است در این باره از سازمان لیگ سوال کنید.

او درباره اعضای جدید هیات مدیره پرسپولیس هم گفت : دو عضو جدید به جمع ما اضافه شده اند و ما در جلسه با رییس مجمع یعنی وزیر ورزش و جوانان صحبت های خوبی را مطرح کرده ایم و از دوستانی که قبلا در هیات مدیره عضویت داشتند نیز تشکر کردیم. هدف ما موفقیت پرسپولیس است و امیدوارم در این جهت حرکت کنیم.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال