طاهری: امیدوارم بردهایمان در آسیا تداوم داشته باشد

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: از هواداران به خاطر لطفشان تشکر می کنیم ولی عدد بدهی ها خیلی بالاتر از اینها است ......

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: از هواداران به خاطر لطفشان تشکر می کنیم ولی عدد بدهی ها خیلی بالاتر از اینها است. از اعضای تیم هم تشکر می کنیم.

به گزارش مدال و به نقل از"ورزش سه"، علی اکبر طاهری بعد از پیروزی پرسپولیس در هفته سوم رقابت های لیگ برتر در جمع خبرنگاران افزود: خوشحالم دل هواداران شاد شد و امیدوارم این پیروزی ها در آسیا هم تداوم داشته باشد

وی در مورد بدهی های باشگاه پرسپولیس که باعث نگرانی هایی شده است، خاطر نشان کرد:  همه جوره این مسئله را پیگیری می کنیم. باید از هواداران نیز  به خاطر لطف و حمایتی که داشته اند، تشکر کرد. آنها لطف کردند اما عدد بسیار بالا و بیش از این ارقام گردآوری شده است. محدودیت ها و معذوریت هایی برای جذب منابع مالی هست اما تلاش می کنیم تا راهکاری برای پرداخت مطالباتمان پیدا کنیم و تعهداتمان را جامه عمل بپوشانیم تا مشکلات بعدی به وجود نیاید.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس درباره اینکه آیا در نشست با وزیر ورزش در این ارتباط قولی گرفته اند اظهار داشت: در آن جلسه که در  مورد مسائل زیادی از مسایل اجرایی تا هیات مدیره  صحبت کردیم، یکی از مباحث هم همین بود.

وی در مورد اینکه آیا بابت این برد پاداش پرداخت می کنند، گفت : با برانکو یک فرمول مشخص کردیم و بر همین مبنی پاداش ها را پرداخت می کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که بازیکنان در صفحه مجازی خود اعلام کردند مشکلاتشان حل نشده اما به خاطر هواداران کار خود را با قدرت ادامه می دهند، تصریح کرد: در قرارداد بازیکنان بندهایی گنجانده شده که به نوعی تعهداتی به لحاظ کسب مقام و موفقیت در لیگ برتر و در آسیا برای باشگاه نسبت به آنها ایجاد می کند. متاسفانه تعهدات انجام نشده است که بیشتر مشکل به خاطر جرایمی است که به جهت مسایل سال های گذشته با آن مواجه می شویم. در این وضعیت می توانیم یک رقم خوب به پیکره تیم تزریق یا حتی سرمایه گذاری کنیم اما باید همه را در یک پرونده که مربوط به چند سال قبل است هزینه کنیم. یک زمان مربی و بازیکن کار می کند و در انتهای فصل جدا می شود و پول می دهید اما در این مورد کار نکرده و باید پول بدهیم. این وضعیت بسیار سخت است. البته در حال تلاش هستیم تا در مورد مطالبات بازیکنان هم مدیریت  لازم را داشته باشیم. دست بازیکنان درد نکند، آنها زحمت زیادی کشیدند. پیروزی راحت به دست نمی آید. کادر فنی، بازیکنان، کادر سرپرستی، کادر پزشکی همه تلاش می کنند. مسابقات بسیار فشرده است و بازیکنان نیاز به توجه بیشتر دارند. اگر این چند مشکل را حل کنیم در  ماه های دیگر راحت تر کارمان را پیش خواهیم برد.

طاهری در مورد اینکه آیا مطالباتی از سازمان لیگ و فدراسیون بابت تبلیغات محیطی دارند، گفت: خدا پدر و مادر خبرنگاران را رحمت کند. سوال خوبی پرسیدید. شما یک روز زمان بگذارید و به این مشکلات رسیدگی کنید و بپرسید که چرا این مسئله حل نمی شود. یک عددی مشخص می کنند. مثلا سازمان لیگ سال قبل هواداران ما را نزدیک به یک میلیون نفر اعلام کرد. میانگین این یک میلیون نفر با بلیت میانگین 10 هزار تومان چقدر می شود؟ آنها می گویند 35 درصد برای شرکتی است که قرارداد بسته اند. کار به قرارداد با این شرکت نداریم  که خودش جای بحث دارد. در این میان 6-7 میلیارد تومان می ماند، این پول کجاست؟ چون به ما بابت نزدیک به یک میلیون تماشاگر، فقط 9 میلیون تومان پرداخت کرده اند!ش

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال