طاهری: برای موفقیت در هر سه جام خواهد جنگید

به گزارش خبرنگار مدال، بیژن طاهری مربی تیم فوتبال استقلال درباره آخرین شرایط این تیم به سایت رسمی باشگاه گفت: بعد از بازی با السد به خاطر حضور هواداران همه ما شرمنده شدیم ......

به گزارش خبرنگار مدال، بیژن طاهری مربی تیم فوتبال استقلال درباره آخرین شرایط این تیم به سایت رسمی باشگاه گفت: بعد از بازی با السد به خاطر حضور هواداران همه ما شرمنده شدیم. آقای شفر چند روز به تیم استراحت داد تا تیم و کادر ریکاوری داشته باشند. به دلیل اینکه نا امید نیستیم، صبح و عصر تمرین می کنیم و شرایط خوبی داریم. تلاش می کنیم تا باخت در آسیا را جبران کنیم. در تاریخ فوتبال نتایج پیش بینی نشده بسیاری اتفاق افتاده که هیچکس فکرش را نمی کرده است. الان هم چیزی تمام نشده و با همه وجود تلاش میکنیم در دیدار برگشت نتیجه مطلوبی کسب کنیم.
وی ادامه داد: نباید از این موضوع غافل باشیم که ما از نظر مالی و امکانات در جنگ نابرابر با السد شرکت کردیم. استقلال تغییرات زیادی داشته و نیاز به زمان دارد. امیدوارم اتفاقات در دیدار برگشت به نفع ما رقم بخورد.
طاهری در ادامه صحبت های خود درباره آینده استقلال خاطر نشان کرد: ما لیگ و حذفی را داریم. باخت به السد را فراموش نمی کنیم اما می دانیم جزئی از فوتبال است و از آن درس میگیریم. ما انگیزه بالایی داریم و با تمام قدرت برای بازیهای آینده تمرکز میکنیم. 
آقای شفر واقعا با تجربه است و این روزها را پیش بینی می کرد. می بینید که همه با عشق و علاقه کار می کنند تا تیم به روزهای اوج خود بازگردد. در این میان صبوری و حمایت هواداران بسیار مهم است، هواداران استقلال سرمایه های اصلی و مالکان واقعی باشگاه هستند و با حمایتهای همیشگی آنهاست که استقلال بهتر میشود.
مربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به انتقادات صورت گرفته از این تیم، تصریح کرد: انتقاد همیشه وجود دارد. ای کاش منتقدان به نتایج درخشان سال قبل هم نگاه می کردند. انتقادات به من و آقای شفر و دیگران نیست و همیشه انتقاد از مربیان وجود دارد. ما کار خود را انجام می دهیم و تنها برای همه ما، موفقیت تیم و خوشحالی هواداران اهمیت دارد. هوادارانی که تیم را تشویق می کنند و از همه وجود خود برای تیم مایه می گذارند، شرایط تیم را می دانند و بهتر از همه آگاه هستند که تیم تغییرات زیادی داشته است. 
طاهری در پایان درباره قرعه استقلال در جام حذفی عنوان کرد: برای استقلال قرعه جام حذفی فرقی ندارد و ما به عنوان مدافع عنوان قهرمانی به این مسابقات می رویم. تیم ما روز به روز بهتر می شود و مطمئن باشید با همه فکر و توان در سه جبهه خواهیم جنگید تا هواداران را خوشحال کنیم.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال